Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy visszafogott rocker srác...

Egy visszafogott rocker srác vagyok kivülről meg sem mondanád hogy rocker vagyok! Hol ismerkedhetnék meg egy hasonló lánnyal? Különben nem nagyon öltözködök teljesen rockeresen max egy zenekaros pulóver és egy felzselézett haj! Várom a válaszaitokat!

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 18:29
1 2 3
 11/24 nirvanafrick ***** válasza:
Ha mindenképpen ismerkedni szeretnél akkor talán a rockerek.hu-n találhatsz valakit :) Egyébként szívesen beszélgetek én is veled ha szeretnéd ^^
2013. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Fú de sok a 14,15 éves rocker lány :D
2013. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Te is az vagy? :D
2013. jan. 21. 20:11
 14/24 anonim ***** válasza:
És én is :)
2013. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
12-es vagy és 15 éves F vagyok :D
2013. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Suliban,munkahelyen nem igazán találsz.Ahova suliba járok 3 rocker van(velem együtt)és mind fiú.És nem hiszem hogyha szembe jönne veled egy slipknot pólós kiscsaj, ami elég valószínűtlen, de tegyük fel jön, akkor nem biztos hogy le mered szólítani ugyanis nem ismered.Ezért mondom azt hogyha járnál magyar koncertekre biztos találnál.Nos,ezzel csak az a baj hogy nehogy úgy járj mint én.Voltam most Nov 16-án a Road,Alvin,Depresszió közös koncerten.Ott amikor pogoztam és meglöktek véletlen kiborítottam az innivalóját és ráömlött a nadrágjára.Ezután segítettem neki letörölgetni meg minden egyéb és annyira tetszettünk egymásnak hogy együtt buliztunk tovább.Megadta a számát meg minden és utána amikor megkérdeztem hogy neki melyik hely volna közel találkozni megtudtam hogy Debrecenbe lakik.Én meg Pesten.Pedig szerelem volt első látásra.Úgyhogy nem jó koncerten csajozni nekem ez a tapasztalatom.Azt még megjegyezném hogy a kiscsaj annyi idős volt mint én és nem volt részeg.14F
2013. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Az a problem h nem szoktam koncertekre járni mert nem igazán szeretem a magyar rockot csak a kárpátiát de nem fok fan!! :D Inkább a külföldi az tök mind1 h angol vagy német... :)
2013. jan. 29. 21:27
 18/24 anonim ***** válasza:
hallgass depressziót roadot és tankcsapdát!
2013. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

én sem hordok bakancsot,meg bandás pólókat,egy LP-s nyakláncom van,oszt annyi:D

rengetegen nem öltözködnek rockerként attól,hogy szeretik a rockot,szóval csak úgy tudhatod meg,hogy ki az,és ki nem,ha megtudod,hogy milyen zenéket hallgatnak az emberek.

2013. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
jah,az lemaradt,hogy 15/L :D
2013. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!