Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy visszafogott rocker srác...

Egy visszafogott rocker srác vagyok kivülről meg sem mondanád hogy rocker vagyok! Hol ismerkedhetnék meg egy hasonló lánnyal? Különben nem nagyon öltözködök teljesen rockeresen max egy zenekaros pulóver és egy felzselézett haj! Várom a válaszaitokat!

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 18:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság az ilyen lányok kitűnnek a tömegből, mármint, ki lehet őket szúrni a sok hipster meg ribanc között.

Én mindig figyelem a pólókat, karkötőket, néha nyakláncokat (gondolok itt egy triadra pl). Szóval az én bajom inkább az, hogy kihaló félben lévő faj vagyunk kb :D Rendes meglepődök, ha a suliban szembejön velem egy zenekaros póló, egyszer egy fiún meg rajtam pontosan ugyanaz a LP póló volt, néztünk is.

Amúgy mondanám, hogy koncerteken biztos találsz normális zenei ízlésű lányokat, de oda meg nem ismerkedni jár az ember ugye. Szóval ha nem ismered személyesen, hogy megkérdezd, akkor elég nehéz kiszúrni. :D

Segíteni ugyan nem sokat tudtam, de szurkolok :D

15/L

2013. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen igazad van!! :) Mondjuk én olyan lányra gondoltam akinek nem az számít h hogy nézek ki meg stb. jó mindjuk az is számít kis mértékben de az csak vágy! Nekem az számít amit belülről érez irántam. És tudom h ez nem egy társkereső xD de ha esetleg látták a bejegyzésem azok a lányok akiknek ők az ideálom azok nyugodtan írjanak privibe!! Egyébként meghallgatok punk-tól kezdve mindent csak rock legyen!!(bár a magyar rock-ot nem annyira birom de van azért ott is ami tetszik) Egyébkéne Slipknot-fan vok de szeretem még a Rammstein-t és a Nirvanát is és én is szeretem az LP-t meg stb.. :)
2013. jan. 15. 20:27
 3/24 £aRA ***** válasza:

teljesen egyet értek az első válaszolóval, mindent leírt. :)

én rockernek tartom magam, de ez öltözködésben nem mindig látszik. bár, egy csaj szerint mi a barátnőmmel 'olyanrokkerizék' vagyunk.:D

15/L

2013. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
szerintem nehéz megismerni az olyan rocker csajokat, akik nem néznek ki annyira rockernek, de talán koncerteken. vagy csak egyszerűen ismerkedj lányokkal és akkor majd kiderül.
2013. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Értem!! :)
2013. jan. 17. 20:46
 6/24 anonim ***** válasza:
Én rockernek tartom magam, de úgyis öltözködök.. (14/L)
2013. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 nirvanafrick ***** válasza:
100%
NIRVANAAAAA *___*
2013. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Hát rajtam sem nagyon látszik hogy rocker vagyok...

Nemrég utaztam a buszon és közben zenét hallgattam. Véletlenül beakadt a fülesem zsinórja a kezembe és kirántottam a telefonból. Maxra volt húzva a hangerő szóval az egész buszt beterítette a Likin park zenéje:D

A mögöttem ülő srác meg megkocogtatta a vállam. Elmondta, hogy nem számított egy ballonkabátos, francia sapkás, rajzmappás lánytól ilyen zenére..:-))) Nekem is van bandafeliratos pólóm, csak nyáron hordom.

2013. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ops...előzö vagyok véletlenül kihagytam egy N-t XD...
2013. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan lányt keresel,aki szereti a rockot de nem ugy néz ki?ki fog tünni a tömegböl :) az biztos :) én is a rockot meg a metált szeretem és egyáltalán nem ugy öltözködök mint egy rocker :D

14/L

2013. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!