Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Na hadd lássam, hány Slash...

Na hadd lássam, hány Slash rajongó van?

Figyelt kérdés
Ki az aki megőrül Slash-ért hasonlóan hozzám?

2013. jan. 11. 18:18
1 2
 11/18 tites válasza:
Imádom a rockzenét, a gitárt, így egyértelmú, hogy imádom Slasht!!!
2013. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
kibebaszottjóóvolt az első sorban gyerekeeek :D megkaptam Frank pengetőjét és sírtam vagy 10 percig és Todd Kerns rámnézett hogy "Hey crazy girl why are you grying?" :D aztán mégjobban sírtam :D nővéremnek meg Frank Sidoris a kezébe (A KEZÉBE!!!) adta a setlistet :') életünk legeslegjobb koncertje volt :D
2013. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsó:Nagyon szerencsés vagy.:) Én nem voltam a koncerten sajnos,pont nem tudtam megvenni a jegyet de jó ilyen élmény beszámolókat olvasni másoktól.:) Grat hogy megkaptad a pengetőt.Az meg hogy sírtál,nos nem meglepő.XD Az én reakcióm is valami hasonló lett volna.
2013. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jaj de szerencsés vagy. Én már attól sírtam volna, ha láthattam volna Slasht élőben. És a pengető, nekem minden pénzzel felért volna! Becsüld meg ezt az élményt hejettem is . :)
2013. febr. 9. 18:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy igazi Rock Legenda. Szerintem még Jimmy Hendrix-nél is jobb
2013. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk Jimi hendrixnél talán nem jobb de az bisztos hogy ő az egyik legjob a világon
2013. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jelen! :)
2013. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A szerencsés vagyok :D Megbecsülöm mindenki helyett nyugi, ez eddigi életem legszebb napja, az esküvőm is csak akkor lesz szebb, ha valamelyikőjükhöz mehetek hozzá :D
2013. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!