Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Soundstati...

Pliku kérdése:

Mi a véleményetek a Soundstation gitárokról?

Figyelt kérdés

Két gitár közt vacilálok az egyik a Soundstation slp260-as a másik az Epiphone les paul 100-as szerintetek melyikt válasszam és miért?(illetve ha tudtok ilyen árfekvésben jó les paul formájú gitárokat akkor javaslatokat elfogadok:D)

linkek:

[link]

[link]



2013. jan. 6. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon jó hírük, bár személyes tapasztalattal ezt nem tudom igazolni, vagy megcáfolni, de ha mondjuk el akarod adni majd, épp emiatt egy Epit sokkal könnyebb lesz...
2013. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biztosan az Epit venném. Azzal van személyes tapasztalatom, viszonylag jó kis hangszer. A Soundstationt nem próbáltam, de eddig nem sok jót hallottam róla.
2013. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A soundstation gitárok faszák! Csak népszerutlenek, slp260at választanám,egyszer játszottam , egy olyanon kényelmes,főleg,hogy ragasztott a nyaka,csak a jobb felső kis kanyar miatt ülve kényelmetlen,de állva fel se tunik senkinek.
2013. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ragasztott nyaknak mi köze a kényelmességhez?
2013. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!