Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hasonló együttesek...

Milyen hasonló együttesek vannak? (rock, metál)

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy ROCK legyen (tehát NE rap, NE pop, meg ilyenek), azon belül hard rock, progresszív metál, szimfonikus rock, nu metál, black metál, power metál és főleg heavy metál jöhet.


Lehetőleg legyenek a zenék olyanok, hogy az énekesnek VAN tiszta hangja, de azért hörögni is tud nagyon keményen, és az lenne a legfontosabb, hogy dallamos, élvezhető zene legyen. Lehetőleg olyan, mint a Slipknot - Duality, vagy a Linkin Park - Numb.


Nem kell említeni: Dream Theater, Linkin Park, Slipknot, Avenged Sevenfold, Bullet For My Valentine, System Of A Down, Depresszió, Tankcsapda, Road, mert ezeket ismerem.


Remélem, nem nagy kérés. Előre is köszönöm :D



2013. jan. 10. 20:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hú, már egy éve, hogy kiírtam a kérdést :D


Azóta nagyon sokat megismertem, legjobban tetszik a Three Days Grace, Rammstein, Papa Roach, és Paddy-t is nagyon megszerettem, a Leander Rising pedig azóta is a kedvencem \m/ :D

2014. jan. 29. 20:12
 12/12 Tom Benko ***** válasza:
Pantheist...
2014. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!