Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 12eves vagyok es szeretnek...

12eves vagyok es szeretnek megtanulni gitarozni. Nem zeneiskolaban csak ugy otthon hobbibol. Lehetseges ez?

Figyelt kérdés
kozeleg a nevnapm es a szuleimnek is tetszik az otlet hogy egy ertelmes dolgot kerek. inkabb klasszikussal kezdenek. regen 2 evig zongoraztam de abbahagytam. van egy kis zeneierzekem is csak bem tom mukodni fog e igy otthon? tetszene az elektromos gitar is. melykkel kezdjek? mennyibe kerulnek atlagosan?
2013. jan. 10. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én anno magamtól kezdtem, bár sajnos abbahagytam. Azért bár dalt el tudtam játszani, jópár akkordot ismertem. Kb. a négyujjas felbontásig jutottam el. Szerintem ha van egy jó könyved hozzá, akkor nem lehetetlen, legalábbis hobbi szinten. Én egy Muszty-Dobay Gitáriskola könyvből okosodtam. :)
2013. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csakis akusztikus gitárral kezdjél azon belül is a nylon húrossal, később aztán a fém húrossal folytasd, majd jöhet az elektronikus ha szeretnéd.
2013. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy akusztikus gitáron tanultam, neked is ezt javaslom. Arról könnyű áttérni elektromosra, fordítva kicsit nehezebb.
2013. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mar be iratkoztam a gitaregyetem hirlevelere es onnan tanulgatok gitar nelkul. mahd par het mulva febr elejen kapok. es gitaron kivul kell mas is marmint tartozek pengeto stb?konyvesboltban lehet kapni azt a konyvet 1. kommentelo? ja es nagyon koszi mindenkinek!!
2013. jan. 10. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:

A Muszty-Dobay: Gitáriskola könyvet már fogalmam sincs hol vettük, kb. 20 éve volt. Szerintem van könyvesboltban, de elsőként valamilyen nagyobb zenemű boltban keresd, ahol kották, stb. is vannak.

Amúgy a szerzők oldala:

[link]


Közben rákerestem a'la gugli, és ha szerencséd van, le is töltheted pdf-ként. (Torre.. oldalakon is láttam most, bár nem ellenőriztem.)

2013. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A torrentes verzió is jó én onnan szedtem. Szerintem amúgy tök mindegy melyiken kezd az ember (elektr. vagy akuszt.) de már abból a szempontból is jobb az akusztikus hogy olcsóbb (tudom van x00000 Ft-os is) mert az elektromoshoz kell erősítő is.
2013. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem max 8ezerert akarnak venni tescosat. de ahogy olvasgattam mindenki azt mondta hogy az szar. nah akkor meg lattam a zeneboltban 12 ezreset. de azt mondtak hogy az draga. ?
2013. jan. 11. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:

A teszkóstól nem csak a minősége miatt óckodnék, hanem az állapota sem tudni, hogy milyen. Kb ugyanúgy kezelik a polc-managerek, mint a fél disznókat meg a kutyatápot.


Inkább tényleg egy hangszerboltban vegyétek meg a legolcsóbbat, az legalább úgy van ott kezelve, ahogy egy hangszer megérdemli.

2013. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rabeszeltem apat hogy rendeljunk a netrol. egy akusztikus cseresznyebarna szettet vettunk 15000 ert. csak nem tudom hogy a hangjegyek hol helyezkednek el.
2013. jan. 13. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Megy már a gitározás?
2013. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!