Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel rajzolhatok akusztikus,...

Mivel rajzolhatok akusztikus, fa gitárra? Van rajta lakk, úgyhogy a sima filc nem fogja meg.

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 10:33
 1/4 anonim válasza:
100%
alkoholos filc
2009. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én alkoholos filccel csináltam. Nagyon jól néz ki. :D

És ha le akarod szedni, akkor mondjuk fújsz papírzsepire valami dezodort, vagy bármit amiben alkohol van, és simán le tudod törölni.

17/L

2009. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mit ajánlotok,mit rajzoljak? Mert egy farkast akartam,csak nem tudom rajta elképzelni. Vagy gondoltam ilyen őserdős,totemes dologra,mert az jól nézne ki. De nem vagyok benne biztos:) Szerintetek?
2009. aug. 30. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig a farkas jól hangzik. Nekem főként kedvenc dolgok vannak rajta...Van rajta zenekaros dolog, egy pici fekete macska a húrláb alatt, egy UFO jel a Roswell c. sorozatból, egy FRIENDS felirat a húrok alatt, ééés a legjobb az Kenny, Kyle, Stan és Cartman a South Parkból.:D

De vigyázz, hogy olyan helyre rajzold ahol nem érsz hozzá mikor játszol rajta, mert ha pl. megizzad a kezed akkor elmaszálódik.

17/L

2009. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!