Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sírós zenék? Tudtok olyan...

Sírós zenék? Tudtok olyan sírós zenét amit ha meghall valaki máris rögtön kedve lenne elbőgni magát?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne. Kéne nekem olyan zene ami ilyen igazán sírós és ha meghallod kedved lenne elbőgni magad. Tudtok ilyet? A szövege mindegy csak ne magyar legyen. Kérlek írjatok gyorsan. Pls.

#zene #sírás #fontos #sírós zenék
2013. jan. 8. 15:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ákos-felemel hát ebbőla a refrént mindig ugy szoktam elképzelni hogy Harley queen,el diablo,deadshot,joker,krok,boomerang captain,Katana,Fleg,Joni(varázslónő)

Washingtonnák megbánják minden bűnüket lehajtott fejel és:

Te is látod,mivé tesszük a világot,nem hiszem el,a világod arra tanít legyek én aki hisz aki mer,felemel

2019. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Szinyéri Tibor válasza:

A Hairből az Ébredj napfény

A Pearl Harbor - Égi háború c. film főcímzenéje

A Titanic főcímdala

A Csellegőkből a Szökevény vonat

2021. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
KoRn - Daddy
jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én nem sírok gyakran, de néha ha olyan a hangulatom bármelyik Lana Del Rey szám, vagy Marina Diamandis...... Bár én szeretem az operát és nem hiszem hogy a stílusunk egyezik akkor.
jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!