Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért kell utálni rögtön...

Miért kell utálni rögtön skrillex et ettől hogy hype olják?

Figyelt kérdés

utálom az ilyet hogy kiscsajok ilyeneket képzelnek mikor találnak valakit (nemcsak skrillex bárkire értem..)hogy: fúúúúúúdeeeeeeee ándörgránd ezt tuti csak én hallgatom magyarországon és fúde menő vagyok, aztán amikor elismerik végre a tehetségét akkor meg már nem menő , mert mindenki azt hallgatja..


én ugyanúgy bírom mint akkor mikor az elején elkaptam a zenéjét..

ugyanígy vagyok lédi gágával , amikor space cowboy al hülyültek még akkor is imádtam, igen overground lett de ugyanúgy imádom mert tehetséges...


2012. júl. 15. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom.Szerintem jó zenét csinál.És tényleg,sokan azért nem szeretik,mert ennyire fut.(Amúgy Skrillex-et utálni alapból sikk...Nem tudom miért.

A szűk-látókörű réteg fanyalog rá,mert nekik csak a Guns and Roses meg a Nirvana a zene,és aki nem ezt hallgat,hanem Skrillexet,az gáz.Sajnos nem elég értelmesek ahhoz,hogy megértsék,a kettő nem zárja ki egymást.


Én a Punnany Massif kapcsán tapasztaltam azt,amit a kérdésedben említesz.Én már akkor ismertem őket,és voltam koncerten,mikor a ShenKick,meg a fél éve nagyon menő Élvezd sláger még sehol nem volt.Aztán eléggé népszerűvé váltak.És több nagy undergroundos formától hallottam hogy jaj de gáz hogy mindenki szereti mostmár őket...És így már nem is hallgatja,mert divatzene lett.

2012. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

jajj kedves első hozzászóló de a szívemből szóltál..! én sem értem miért divat utálni skrillexet.

sőt. mi zenekarral anno (többek közt) gunst játszottunk és annak ellenére, hogy minden tiszteletem a régi nagyoké, a mostani zenéket sem vetem meg. mert miért is tenném? mi több, ezeket igazából nincs is értelme összehasonlítani - itt most elsősorban a guns-skrillex vonalat értem. mert milyen síkon tennénk ezt?

én ezt csak szimplán úgy hívom, hogy nyitott vagyok mindenféle zenére és ami tetszik, annak örülök. ami nem, azt nem kezdem el minden fórumon leszólni, mert annak sem látom semmi értelmét.


szóval a lényeg: kérdező, ez valóban egy nagyon jó kérdés és egy jó meglátás is egyben. én nem vagyok ilyen, szóval nem tudok érdemben válaszolni, csak a fentieket tudom mondani.

2012. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Mindent divat utálni, ami népszerű, a rock és metál zenéket ugyanúgy kikezdik egy idő után. Ráadásul Skrillex az új Korn lemezen is dolgozott, ezért már mindkettőt utálják. Én nem szeretem kifejezetten ezt a stílust, de akkor nem hallgatom és ennyi.
2012. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Első vagyok!

(Én személy szerint is megkaptam,hogy ciki,hogy dubstepet hallgatok,most az akkora divat.Én már 15 évesen,nagy undergroundos,drum and bass-es korszakomban is hallgattam...de sebaj! :))


Amúgy második válaszoló,annyira jó,hogy te is így látod.Olyan kevesen vagyunk ezzel.

2012. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sheex válasza:
Én úgy szerettem meg Skrillexet, hogy nem tudtam, hogy "divat" zene. Csak baromira tetszett a hangzása és akkor még nem is tudtam, hogy az ő zenéjéből hallottam a részletet. Szerintem sz@rni kell rá, hogy ki mit mond, ha valami tetszik, akkor az tetszik és nem azért hallgatom, mert a tömeg is azt hallgatja. Kerestem most másik brostep előadót is, de annyira nem jött be. Skrillex találta el nagyon a harmóniát ebben a stílusban szerintem. Ez a klip még haza is vágott, repeatben néztem pár napig és nem a csajok miatt, hanem a kivitelezés tetszett nagyon. Na jó a csajok is jók, de másodlagosak :) [link]
2012. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Overground? :D Mainstreamnek hívják. A hipsterek már csak ilyenek, addig jó valami, amíg underground, nem tovább. Nem kell ezzel foglalkozni.
2012. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Flexfree ***** válasza:

Miért nem szeretjük Skrillexet?!

Egyrész azért mert mainstream-lett, ugyan úgy mint Guetta.

Másrészt mert volt egy stílus, amit teljesen elcseszett ezzel a csipogásos visítos vmivel, jó ez főleg Rusko-nak köszönhető, mármint a brostep megjelenése, de Skrillex adta el az embereknek. Tod aki már 2005-2006 tól tudja h létezik dubstep és tudja h az h fejlődött h alakult annak ez ami most megy egy rohadt nagy arconcsapás.


Említetted h: "meg már nem menő , mert mindenki azt hallgatja.. én ugyanúgy bírom mint akkor mikor az elején elkaptam a zenéjét.."

Az 3 éve lehetett 2009-ben mert a Gypsyhook volt az első lemeze, ami még elég rosszul is sikerült.


Halgass inkább dubsteppet mint ezt a ...-ot


http://www.youtube.com/watch?v=Kf7COT3VU3s&feature=BFa&list=..

2012. aug. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!