Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha nekem nem tetszik a Skrille...

Ha nekem nem tetszik a Skrillex, kezdhetek aggódni, hogy nem szeretem a jó zenét?

Figyelt kérdés

Elöljáróban: nem egy unatkozó kötekedő kisgyerek vagyok, akinek nincs jobb dolga, mint szívózni, csak a környezetemben egyre többen hallgatják szívesen, és furcsa érzés, hogy az én fülemnek kifejezetten kellemetlen.


Tudom értékelni a legtöbb fajta zenét: Rap, rock, "pop", egy-egy komoly, meg amúgy minden. Szeretem hallgatni az MR2 Petőfit is, de elhallgatom a kereskedelmiket is.

A Skrillex annyira csak egy sub-sub-sub kultúrának szól, hogy ezért nem szerethetem?

Vagy van olyan, hogy egy kivétel van 100 műfaj közül, és most találtam meg? :D



2012. júl. 9. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ok aggódásra.

A jó zene mindenkinek mást jelent.

2012. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában véve a zene fogalma hangszeres zenét takar...valamikor. Manapság ilyenek is nagyon jól megélnek. Akkor aggódj, ha dévidgetta és a hasonló gombnyomogatók (két iPod, egy keverő és megy a buli) rabjává válsz.
2012. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

nem érzitek, hogy ezek a kérdések mennyire értelmetlenek? és komolyan.. fogadjátok már el, hogy van akinek tetszik az, amit Skrillex csinál és van akinek nem.

fogjátok fel, hogy senki, de Senki nem lesz attól különlegesebb, jobb és okosabb a másiknál, ha szereti Skrillexet avagy nem.


az időszámítás nem Skrillex előtt és után kezdődik jóreggelt.

2012. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
-.- mi az hogy jó zene? igen is unatkozó mittoménkivagy, nem tudom ezt minek kell kérdezni. hallgasd amit akarsz, oszt cső.
2012. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az én készülékemben is lehet hiba (szövegalkotás), így kiemelem a kérdés lényegét:

Ha kedvelem a festészetet, és találkozom egy alkotóval, aki végigtolja a sáros kerekű kerékpárt a vásznon, aztán kiállítja, hogy az az ő művészete, akkor tudom: ez nekem túlzottan elvont / értéktelen, és azért nem tetszik.


Na én így vagyok a Skrillex-el. Megnézik a klippet 40 millióan, és abból 95%-nak tetszik. Miért, és nekem miért nem?

Mert egyszerűen értékes, csak nincs hozzá fülem?

Vagy mert divat lett, és a többségnek sincs hozzá füle, csak újdonság, és azért áll hozzá pozitívan? :D


Ezt akartam kérdezni, bocs... :D

2012. júl. 10. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:
nemtom, sztem ez a skrillex nem olyan, mint a vásznon áttolt bicikli esete. nem mondom h mekkora művészet, de teccetős, nekem! neked akkor nem ez a hangzásvilág a preferált területed, ennyi. ne törődj ennyire vele... a te stílusod akkor nem ez. cső...
2012. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha neked amúgy tetszik a dubstep, de skrillex pont nem, akkor megértem. Én is a wubbogós és nem a visítós dubstepet kedvelem, ha már muszáj dubstepet hallgatni. Mondom ezt úgy, hogy Prodigyn nőttem fel és zenei munkásságomat Aphex Twin árnyékában töltöttem.
2012. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy kell aggódnod.De ez valahogy nálam nem jön össze: Skrillex=Jó zene. Hát az érdekes lenne ha a Skrillex jó zene lenne...Te szereted a jó zenéket hiszen a zene az amihez hangszer kell és nem egy keverőpult és gép.A rap az zene mert legalább nyomják benne a dumát ha nem is zenekar van az egész dolog mögött.A pop zene is ilyen csak énekkel.A rock pedig számomra a legjobb zene (és a klasszikus zene is ilyen kategóriába tartozik (kivéve ének))hiszen ahhoz kell énektudás és hangszeren is tudni kell játszani nem pedig gombokat nyomogatni és közben kussban ülni.Ezekhez a zenékhez nagyon sok gyakorlás szükséges de pl. egy Skrillex típusú zenét egy hülyegyerek is tudna csinálni és ha mondjuk úgy rakná fel a youtube-ra , hogy "Skrillex-Wub-wub-wub-tssr című szám" akkor mindenkinek tetszene de ha a úgy tenné fel , hogy "Kis Pistike-Tuc-tuc zene" akkor leszólnák , hogy "miez a szörnyűség..ez csak valami vinnyogós dübörgés!". Hallgasd amit szeretnél.Én is rock zenét hallgatok és még mindig itt vagyok , nem ölt meg érte senki mert már megszokták hogy ezt szeretem.

Hidd el , hogy aki a haverod az így is-úgy is az marad.

2012. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!