Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Avril Lavigne vagy Hayley...

Avril Lavigne vagy Hayley Williams a jobb énekesnő?

Figyelt kérdés
Te melyiket szereted jobban ?

2013. jan. 6. 23:02
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
naja, az Avrilesek le vannak szavazva, aki meg most született és a most aktuális Hayleyt hallgatja, mer az a divat, ezért azt favorizálja, mindenkinek van véleménye, ízlése, attól hogy más a te ízlésedtől, még nem azt jelenti, hogy rosszabb. Amúgym indkettőnek vannak jobb dalai is, meg gyengébbek is, meg mindkettőnek más a hangja, a stílusa, az arca, nem lehet összehasonlítani. Ez most olyan dolog, hogy te szereted aki nem cicababa, meg ha vörös a haja, de Hayley csak festett vörös, van akinek bejön a piros meg a répa haj, van akinek nem. Ennyi. Nekem személy szerint nem jön be a kopott, lenőtt kinézetű haj, akkor sem ha direkt olyan, és nem igénytelen. De itt most nem is a külső a fontos. Egy orrkarikától, meg egy két tettotól nem lesz valaki rocker, sőt ha gyászhuszárnak öltözik valaki divatból, az sem lesz rocker, de az hogy mi a jó zene, nem attól függ, hogy kivel vagy elfogult, meg milyen stílust képvisel. Mi lenne ha nem is kategorizálnánk be sehova, csak hallgasd ha tetszik és kész. Hangulatfüggő is ki mikor mit szeret éppen. Vannak fotók ahol tök aranyos az arca H-nek, de van ahol förtelmesen néz ki. Pl mikor piros volt a szemöldöke vagy nagyon sötét fekete, az nekem nem tetszett, teljesen más lett tőle az arca. Az jó dolog hogy tud zongorázni, elvileg gitározni meg dobolni is, meg nincs rossz hangja, de momentán egy két száma tetszik, a hangja nem fogott meg valahogy ahogy Avrilé sem, szép de nem az esetem. Arcra én Avrilt szebbnek látom, főleg a száját és a szemeit, meg ő előbb is zenélt, és igen vannak számok, szöveg amit maga írt, és vannak amelyeket nem. Van hogy pl a gitáros vagy a dobos írja őket ez van. Az apocalíptica ba sok a feldolgozás, meg nincs ének, szöveg, mégis imádom őket, nagyon tehetségesen játszanak. Meg sokkal jobban szeretem az igazi rockot, a gótikus rockot pl, a finnek nagyon jó zenéket csinálnak. Tarját imádom (nightwish ex énekesnője) szeretem az Evanescence t (régi) meg a Sonata Arcticat-, Poets of the fall, Him pár számát, Rasmus, akkoris ha nem túl kemény dalokat játszanak, Nickelbacket imádom
2013. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!