Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Avril Lavigne vagy Hayley...

Avril Lavigne vagy Hayley Williams a jobb énekesnő?

Figyelt kérdés
Te melyiket szereted jobban ?

2013. jan. 6. 23:02
1 2 3 4
 11/31 problem3girl ***** válasza:
14%
Avril! Ja és az előzőnek üzenem azárt van rock kulcsszavaknál mert Avril a rock hercegnője Hayley Williams pedig a Paramore énekese.Ami azért elég jó banda.És ne írj ilyen fejeket: -.-
2013. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
57%
#10: na és a punk kulcsszavaknál?? Amúgy ezt a szindyke direkt csinálja
2013. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
67%
Ja.. lehetséges. Ez nem rock!! Ez valami divatféle, mert annyira menő ha valaki "rocker".. De az életérzést egyik sem ismeri, amit a 80-as évekbeli rock zenék adnak..
2013. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
46%
ez lemaradt: 10-es voltam..
2013. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
25%
Hayley!
2013. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
33%

Most jöjjön akkor egy nem egyszavas válasz :))

Én mindkettejüket nagyon bírom, de ha mindenképpen választani kell, akkor inkább Avril felé húz jobban a szívem.

Ennek az a legfőbb oka, hogy Hayleybe sosem voltam szerelmes, de Avrilba nagyon régen igen! :)

10 évvel ezelőtt, amikor 13 voltam, fülig bele voltam zúgva az akkor 18 éves sztárba. Nagyon sok nedves álmot köszönhettem Avrilnak. Abban az életkorban voltam, amikor a fiúk maszturbálni kezdenek, és irulva-pirulva be kell vallanom, hogy amikor magammal játszadoztam akkoriban, közben szinte mindig Avrilon járt az eszem. Imádtam a hangját, a dalokat, amiket írt, a haját, testét, tekintetét, mindenét. Kár, hogy csak képeken meg videókon láthattam.

Ma már persze rég nem érzek ilyesmit iránta, de most is nagyon tisztelem őt és kedvelem a zenéjét. Mindig utánaolvasok, mi van vele, meghallgatom az új dalait, ilyenek.

Hát Hayley, ő azért évekkel később jött csak. Neki is szeretem a muzsikáját, valamint bájos teremtésnek tartom, de ő sosem rabolta el úgymond a szívemet. :)

2013. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
28%
Avril 3>
2013. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
28%
avril
2013. febr. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
33%

nyilvánvalóan Hayley a jobb énekesnő, csak ez senkit nem érdekel, mert Avril felkapottabb és Hayley-nek jelenleg idióta frufruja van, és azzal van mindenki elfoglalva, de ennek a nőnek mindent elnézek, mert miért ne?

ui: Hayley Williams feat. B.o.B. - Airplanes - nincs olyan, aki ezt a számot ne szeretné

2013. febr. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
45%
dehogynincs... én személy szerint UTÁLOM.. de hallgassátok csak nem zavar.. ízlések és pofonok
2013. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!