Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti melyik "csoporthoz" tartozt...

Jacky & Evelyn <3 kérdése:

Ti melyik "csoporthoz" tartoztok leginkább? #TWFanmily, #Belieber vagy #Directioner? Jacky & Evelyn xx

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:

ha ezek közül kell választani akkor directioner :D

Harry és Louis kapcsolata imádni való :D

(röviden:slash rajongó vagyok :D és ezt a 1D-re is kivetítetem de a zenéjüket nem szeretem különösképpen :) )

2013. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en hatalmas DIRECTIONER vagyok:) az az mellet meg belieber,lovatics (demi lovato rajongoinak a neve), selenator (selena gomez rajongoi) caty cats (katy perry rajongoi) little mixer (little mix rajongoi) es meg sok;)) de amiugy minden enekesnek/bandanak a rajongoi el vannak nevezve:)
2013. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 23. 17:17
 4/8 xshorty válasza:
hát most már lassan kifut belőlem a "diretioner vér" mondhatni. amikor még nem voltak annyira felkapva és nem láttam őket akarva, akaratlanul akkor NAGYON is szerettem őket. de most... nem is tudom. mindenhol belenyomják őket a pofámba. úgy mozgatják őket, mint holmi bábokat. rajongók, akarom mondani "directionerek" 90%-a pedig szánalmas idegesítő, éretlen nyávogós, kis csaj, akik már egyből, hogy meglátják Harry-t egy csajjal rögtön a halálát kívánják, és tömegesen öntik el a twitterjét olyan üzenetekkel, hogy "ha nem szállsz le most azonnal róla megkereslek és megöllek, te hülye kis ribanc". és itt nem csak Taylorról beszélek, hanem úgy általánosságban. de hogy kérdésre normálisan válaszoljak: innen leginkább a directionerekhez tartozom, de amúgy Jonas Fan vagyok ízig-vérig.
2013. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Természetesen: ONE DIRECTION LOVE 4EVER!!!!!!!!!

:)

2013. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
BELIEBER FOREVER!!<333
2013. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nincs a lehetőségek között, de én a Britney Army tagja vagyok :))
2013. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bitch please, én maggot vagyok xddd
2013. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!