Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondana nekem vki jó slipknot...

Dettoxx kérdése:

Mondana nekem vki jó slipknot számokat? (psyhosocial, vendetta, gehenna, deadmemories, snuff, people-shit en kívűl) előre is thx

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 12:28
 1/9 A kérdező kommentje:
ja én barom a sulfurt, a left behind-ot, a wait and bleedet, a before i forget, a screamet meg kihagytam
2012. dec. 31. 12:41
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bslayer15 ***** válasza:
A régi Slipknot című albumukon szinte kivétel nélkül nagyon jó számok vannak. Különösen ajánlom a Purity-t.
2012. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egész Vol. 3:(The sublimal verses) lemezt ajánlom, tele van jó számokkal nekem a Duality a kedvencem, játszani is és hallgatni is. egyik leg fülbemászóbb slipknot szám.
2013. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is az egész Vol. 3-at tudom ajánlani, az a kedvenc albumom tőlük
2013. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Én meg az összes albumot ajánlom. Mind nagyon jó, és mind más.
2013. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
The Nameless, The Shape, Opium of the people,Scream,stb...
2013. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Spit it Out, The Nameless, Eyeless, Opium of The People, Surfacing, Wait and Bleed (Terry Date Mix), Snap, May 17, Dogfight, Confessions, Sucks, Bitchslap, Only One, 'Til Wie Die, No Life, Liberate, The Blister Exists, Vermillion, Vermillion Pt.2 (Bloodstone Mix), Interloper, I am Hated, Gently, The Heretic Anthem, The Shape, My Plague, Butcher's Hook, Wherein Lies Continues, Spit it Out (Hyper Version), Get This, Duality, Opium of The People, Pulse of The Maggots, Me Inside, (Sic), Danger Keep Away, Coleslaw, Prelude 3.0, Welcome, Child of Burning...... remélem segítettem :)
2013. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és........ This Cold Black, Gematria, Diluted, Purity, Three Nil, The Virus of Life :)
2013. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!