Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone Les Paul Studio vagy...

Epiphone Les Paul Studio vagy Cort CR 250?

Figyelt kérdés
Árban kb ugyanott vannak. Szerintetek melyik a jobb, melyiket érdemes megvenni? Esetleg tudtok linkelni összehasonlító videót?

2012. dec. 25. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés. Szerintem mind a kettő jó cucc, de az Epiphone-ok kicsit fejnehezek. Én a Cort-ot venném mert eddig az összes Cort gitárom nagyon jól teljesített, egyiket sem bántam meg. De ki kell próbálni, ezt így senki nem tudja neked megmondani, hogy neked melyik a jobb. Lehet hogy az Epiphone fog tetszeni :)
2012. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

dehogy fejnehéz. próbáltad már?

meg hogy lehet kicsit fejnehéz?:D vagy az, vagy nem, nemigaz? vagy lehúzza a fej, vagy nem, de hogy lehet csak kicsit?

2012. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen próbáltam már, éppen azért vettem Cort-ot helyette! Egyébként próbáltam már fejnehezebb gitárt is, azért írtam h kicsit fejnehéz.
2012. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mert, neked mi a fejnehéz? az hogy kényelmetlen a fej súlya?

nekünk úgy tanították hangszerészek, hogy nyakadraveszed, és ha a fej felé kezd el lehúzni, akkor fejnehéz. ezáltal ez nem egy fokozható melléknév, hanem egy eldöntendő dolog :D

2012. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Az egyensúly nem feltétlenül "digitális" dolog, hogy egyik fejnehéz, a másik meg nem. Ebben is vannak fokozatok, valamelyiknél kicsit már érezni, hogy a fej felé billen az eggyensúly, de még elviselhető, van, ahol totál használhatatlan.

Szóval ha fura is a szó, hogy fejnehezebb, szerintem érthető, mit akart.

2012. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyensúly. Bocs.
2012. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
értem, csak én máshogy képzeltem el, de neked hiszek:) szóval bocsi másik válaszoló, nem ugyanarra gondoltunk
2012. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
semmi gond :)
2012. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
WWW.thomann.de
2012. dec. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!