Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miket gyakoroljak gitáron,...

Miket gyakoroljak gitáron, amiket egyre gyorsítva/tökéletesítve fejlődhet a játékom? (klasszikus rock, blues)

Figyelt kérdés
Elég rég óta gitározok, de csak másfél éve kezdtem el elektromoson. Szeretnék jól játszani (nagyon könnyen tanulok és azt mondják rólam <gitárosok> hogy tehetséges vagyok és hogy nagyon jó érzékem van a hangszerhez.) Esetleg pár internetes oldalt, vagy tanácsokat írjatok kérlek!!

2012. dec. 25. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Skálákat.

Pentaton, modális.

2012. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm... ezeket gyakorlom... úgyhogy gondolom jó irányba tapogatózok.. :))
2012. dec. 25. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos, tanárhoz kell fordulni:( Főleg, ha tehetséges is vagy, ne sikáld el a reménybeli lehetőségeidet azzal, hogy a netről próbálsz aldimelává lenni.
2012. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
most az, hogy ki mit mond, hogy jön ide? ha meg akarod mutatni mit tudsz, mutass felvételt, ne azt írd le, hogy ki mit mondott :D ha meg nem tartozik a kérdéshez, akkor meg ne vágj fel
2012. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Üdv... nem akartam "felvágni" bocsánat, ha úgy érzed.. nem mutatok felvételt, mert nincs (erre azt fogod mondani, hogy nem is tudok gitározni.) Az, hogy azt mondják rám, hogy tehetséges vagyok nem azt jelenti, hogy tökéletesen játszok.. pontosan ezért írtam ki a kérdést... És ígérem, ha lesz videó, amin én játszok, akkor átküldöm és azután döntsd el..
2012. dec. 26. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
persze, nem is azért mondtam
2012. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!