Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a kedvenc rock/punk/...

Nektek mi a kedvenc rock/punk/metál együttesetek? :D

Figyelt kérdés

Nálam meg van az AC/DC, Nirvana, Green Day, The Ramones, Guns n Runes, Coldplay, Linkin Park, Paramore, Muse, Sum41, Korn.

De magyarok közül az Alvin és a mókusok, Depresszió, The Grenma, Tankcsapda.

Azért kérdezem, mert szeretném bővíteni a kis listát és nem nagyon találok 'újakat' :D



2012. dec. 23. 20:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
88%
Vissza a gyökerekhez: Judas Priest :)
2012. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a metalt szeretem női énekesekkel, pl. Kittie, Birthday Massacre, Jack off Jill, Scarling, Cranberries.

Ezen kívül még pl. Deftones, Dimmu Borgir, vagy az ismertek közül System, Green Day.

Magyarból vegyes, Ossian, Junkies, régi Csapdák, Alvin.


Ajánlom a last.fm oldalát, itt egy-egy előadóra rákeresve kidobja a hasonlókat, meg tudod nézni hányan hallgatják, ők mit hallgatnak még, vagy az egy stílusba tartozó zenekarokat.


Pl. az AC/DC oldala:

[link]

2012. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak azokat sorolom, amiket nem irtál :D


Metál/rock vonalból : Iron Maiden, Pokolgép, Ozzy Osbourne, Black Sabbath, SOAD, Nightwish, Yngwie Malmsteen.


Punk: Lard, Dead Kennedys, Black Flag, CPG, Sex Pistols, Üveges Csirkeszemek, Toy Dolls, ETA, 88as csoport, Exploited


Meg egy rendkivül kedvelt müfajom még az ir népzene és a punk keveréke, de nem akartam a punkhoz irni:

Fiddler's Green, Dropkick Murphys, Flogging Molly, Paddy and the Rats

2012. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Discharge, Black Flag, Crass, Subhumans,Oi Polloi
2012. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
KISS,Helloween,Bon Jovi,Europe,Rammstein,AC/DC,
2012. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam Aerosmith mindenekfelett!!!


Rockból inkább a régiekre bukom, pl. G'n'R, Aerosmith<3, ACDC, Lord, Pokolgép, régi Tankcsapda, Bill, ilyenek :)

De a mai rockerek is tudnak jókat alkotni, gondolok Sum 41-ra, Green Day, A Day To Remember...


Metálból bármi jöhet: Slipknot, AA, Bullet, Dream Theater, Evanescence, Epica, Suicide Silince, Slayer, Iron, Megadeth...


De az Aerormith, na az a minden! <3

2012. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Tankcsapda,Ossian,Kalapács,Rómeó vérzik,Road,Depresszió,Replika,Nightwish,Korn,Lordi,Hammerfall,Bullet for my valentine,Metallica,Zorall,Rammstein és mindenek fölött Slipknot!! :D
2012. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Billy Talent.
2012. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Rammstein, Therion, Korpiklaani, Sabaton, Korn, Slipknot, Children Of Bodom, Avenged Sevenfold. Örök klasszikus Led Zeppelin, a szívem csücske. :)

Magyarok közül Tales Of Evening és Paddy And The Rats (bár ők írek, de Miskolcon alakultak. :D)

2012. dec. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9. vagyok. Lemaradt a Five Finger Death Punch, magyarok közül meg a Wisdom. :)
2012. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!