Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » My Chemical Romance vagy Placebo?

My Chemical Romance vagy Placebo?

Figyelt kérdés
Melyiküket tartjátok jobb együttesnek? Szerintetek melyiküknek jobbak a számai? Gerard Way vagy Brian Molko a tehetségesebb, eredetibb énekes?

2012. dec. 5. 10:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
PLACEBO!!!! Imádom őket, utánozhatatlanok, és nincsen párjuk.
2014. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 attila176 válasza:
MCR & GERARD!
2014. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a Placebo, mert ahogy többen is írták, eredetibbek, sajátos a hangzásviláguk, Brian hangja pedig fantasztikus és összetéveszthetetlen, a zenéjük pedig nagyon klassz. Egyik kedvenc bandám, szinte minden budapesti koncertjükön ott voltam.

A My Chemical Romance zenéje különösebb hatást nem tesz rám, úgy tudom, fel is oszlottak.

2014. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szeretem mindkettőt.(de inkább mcr)
2015. jún. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor én is válaszolok erre a régi kérdésre xd

MCR!! Már feloszlott de engem nem érdekel mert egyszerűen imádom a számjaikat. :))

2015. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Előző válaszolónak: pedig én úgy tudom, hogy "állítólag"

Gerard egyszer azt mondta egy interjún hogy 2019-ben újra lesz MCR (de aztán hogy ebből mi lesz igaz)...

2015. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? Egyértelműen a Placebo.
2019. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!