Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Death/thrash metal éneklés....

Death/thrash metal éneklés. Hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó helyen kérdezem-e. Nekem csak húsz perc folyamatos, teli tüdőből történő üvöltés után lesz thrash éneklésére alkalmas hangom (persze kell még hozzá cigi és hideg sör, vagy tömény), de az is inkább berekeszt, nincs szó technikáról. Mi ennek a technikája? Angolul láttam leírva, de sok szavat se én nem ismertem, se a szótárban nem volt benne. Azért írtam death-et is, mert az is "megfelel" egyelőre, de a thrash jobban érdekelne.

2012. dec. 3. 22:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Nincs mindig pénzem piára/cigire, azért lenne fontos :/
2012. dec. 3. 22:29
 2/2 anonim ***** válasza:

ez olyan mint a tiszta ének. Vagy van hozzá tehetséged, vagy nincs. Én speciel death énekes, vagyok de a stíluson belül mindenféle (scream, growl, grunt, torok, gyomor, károgás...) megy

A technikát meg nem lehet elmagyarázni, vagy ráérzel, és van hozzá tehetséged, vagy se pia, se cigi nem segít. én nem iszom nem cigizem.

http://www.youtube.com/watch?v=_M3XfvRPv1g

2012. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!