Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Szerintetek melyik...

Gitárosok! Szerintetek melyik jobb? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
[link] vagy [link]

2012. nov. 27. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A Cort lenne az egyetlen gitár amit kihagynék az életemből... Gondolom tanulógitárnak vennéd... Akkor már inkább egy rendes stratot mondjuk Squier Affinity Fat Strat.. Én ezzel kezdtem és még egy két számhoz koncerten most is előbb kezembe veszem mint a floyd roseos ESP KH-mat.. Próbáld ki a Cortot aztán a Squiert, majd dönts.. :) Peace
2012. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké..... 2 éve akusztikusozom, de szeretnék elektromosat:) olyan zenéket szeretek amiket inkább elektromoson lehet játszani, de kezdésnek még nem szeretnék olyan drága gitárt.....:) köszi a segítséget :D
2012. nov. 30. 19:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Felesleges is.. A villanygitáron jóval "könnyebb" játszani.. :) De ha egy olyan gitárt szeretnél ami 10év múlva is gitár marad érdemes 10ronggyal többet adni érte mert azért ott van a Squier alatt h (Fender...:)) ami garancia.. Tapasztalatból mondom... :) Sok sikert! :)
2012. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ilyen árban cortot vennék én is. Affinityt ennyiért nem kapsz
2020. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!