Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mit jelent a Hooligans...

Nektek mit jelent a Hooligans zenekar?

Figyelt kérdés
Több szempontból... mind zenei stílus, mind dalszöveg (magyar), mind a zenészek...

2012. nov. 27. 17:02
1 2
 11/17 anonim válasza:
28%
divatzene
2012. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem a zenéjüket!szerintem értelemes és számuk mondanivalója is...:)
2013. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*számuknak
2013. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem a Hooligans a szív,

a Hooligans a lélek,

Huligán maradok ameddig élek!

2014. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonym5975 válasza:

Én 7 éves korom óta hallgatom őket. Miattuk kezdtem el zenélni (gitározni) Most nem mondom h mindenkinek szeretnie kell őket

de nekem már volt szerencsém beszélni velük és nagyon szimpatikusak és persze viccesek L/14

2014. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17%
Az életemet.....imádom őket kevés olyan énekes van akinek olyan a hangja mint Csipának én Tibihez nemtudok mit szólni....fenomenális...Endi hihetetlenül dobol példaképem Zsolti pedig iszonyatosan jól szedi a húrokat a basszuson nagyon intelligensek és nagyon jó zenét játszanak és Tibinek a szövegei is hihetetlen jók nemolyan mint mondjuk más együtteseké hogy csak legyen valami rí aztán kész rendesen össze van rakva ezért tetszik. akinek meg nemtetszik annak fölösleges ilyenekre válaszolnia
2015. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem semmit. Nem szeretem őket, de ha valahol hallom őket (teszem azt rádióban), nem váltok csatornát. Magamtól soha nem hallgatnám őket.


Tudod, mi az igazi bajom a Hooligansszel? Hogy pózerek. Kőkemény rockegyüttesnek állítják be magukat, közben még a Backstreet Boys is keményebb náluk. Nézd csak meg a plakátjukat: napszemüveg, tetkók, fekete ruhák, még egy villám is oda van photoshopolva... közben meg rádióbarát, tingli-tangli, lingyi-langyi zenét játszanak. Kvázi popzene. Az a durva, hogy sokan rockegyüttesként gondolnak rájuk. Közben meg ha mutatnál nekik AC/DC/Deep Purple/Led Zeppelin stb. számot, lefikáznák. Nem szeretnék általánosítani, de sajna a magyar közízlés ilyen. Különben is, ha a Hooligans nem pózerkedne, hanem szépen, feltűnés nélkül játszanák a pop-rock zenét akkor máris kevésbé örvendenének közutálatnak.


Hallottam már olyat, hogy a régi albumaik még jók voltak, de ahhoz nem tudok hozzászólni.


Szóval kb. ez a véleményem a Hooligansről.

2019. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!