Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mit jelent a Hooligans...

Nektek mit jelent a Hooligans zenekar?

Figyelt kérdés
Több szempontból... mind zenei stílus, mind dalszöveg (magyar), mind a zenészek...

2012. nov. 27. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
engem kb. kínozni lehet a Hooligans-el. mind a zenei stílussal, mind a szövegeikkel. zenészeknek meg én - személy szerint - nem tartom őket.
2012. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért? Nem indokoltál semmit (egyébként is mindenkinek különböző a stílusa, ezért érdekelne más véleménye)
2012. nov. 27. 17:11
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ügyikék!:)

Hooligans - Királylány

Hooligans - Illúzió - lelkemnek hívószó

Hooligans : Játszom

Hooligans : Legyen valami!

2012. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

jajj tudtam, hogy oda kellett volna írnom, hogy ez nem beszólás akart lenni. aztán az jutott eszembe, hogy pont azért, mert mindenkinek más az ízlése, nehogy már mentegetőzzek, hogy miért nem szeretem őket:)


egyszerűen csak irritálnak. megpróbálják teljesen komolyan eladni/előadni azt, amit én képtelen vagyok komolyan venni tőlük. meg a szövegeik is tele vannak közhelyekkel, amiket szintén úgy adnak elő, mintha akkora bölcsességek lennének.


aztán irritál a külsejük is. szét vannak varrva, az ember azt gondolná, hogy valami nagyon metál dolgot művelnek, aztán meghallom hogy azt éneklik, hogy 'királylány'. ez így konkrétan vicces.


zenei stílust tekintve nem szeretem a rocknak álcázott pop zenét..


na, hát itt az indoklás:) így már oké?:)


Első voltam

2012. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
A popzene legalja. Valaha diszkóbajárt ma 40es anyukák gondoljákh rockzene. Undorító díszripacsok mind.
2012. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Látom ti még nem hallgattatok pop-rock stílusú zenét. Na mindegy, azt hittem, tudok valakivel beszélni róla, van aki szintén megérti őket...
2012. nov. 27. 19:25
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]

#3 vagyok megint:)

Am szerintem tényleg jók, legalábbis ez a pár szám, ezeket ismerem, ezekről tudok nyilatkozni, ezek jók!!

2012. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Koppintott külső, iszonyatosan közhelyes szövegek, jellegtelen zenei kiséret.

Kb. egy türhető produkciójuk van, amikor a Toy Dolls-No Particular Place to Go-t adják elő néha koncerten. Bár a gitáros nagyon kevés hozzá. Mondjuk Olga Algar egy gitár-géniusz, szóval nem csoda, hogy nem birkózik meg vele.

2012. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A Hooligans egy tisztességes gyenge rockot játszó együttes

Nem a kedvencem, de egy hooligans koncertre ha elhívnak megyek.

Na és van egy atom lemezük amit bármikor hallgatok és ez a Szenzáció!

2012. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem őket, de egyáltalán nem tartom rocknak. Még pop-rocknak sem. De a dalszövegeinek van mondanivalója, és ezt szeretem. Ha már magyarnál tartunk biztos többet ér mint Fluor Tomi mizuja.


Én szeretem őket, de ez csak egy vélemény.

2012. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!