Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Otthoni gyakorlásra milyen...

Otthoni gyakorlásra milyen erősítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve gitározok, először kezdtem egy orange 3 wattos erősítővel, ami véleményem szerint nem hangzott valami jól, most meg egy 30 wattos Fej+Hangszóróm van, márka nélkül, 18.000ért vettem használtan, valami nagyon régi cucc, szerintem otthoni tákolmány és nem tetszik a hangja. Ezért szeretnék végre egy normális kis gyakorló erősítőt itthonra. Van egy ax5g multieffektem, ezért elég lenne egy egyszerű erősítő is sima tiszta hanggal, illetve torzítás is lehetne benne, mert ami a multimba van, egyik sem jön be. Én egy 10 vagy egy 20 wattos powerstate gitár erősítőre gondoltam. Vélemény?

2012. nov. 26. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

próbáld ki, hogy az orangéből veszel valami bikábbat :D

vagy fender.

2012. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló leírta azt amit én is szerettem volna. :D
2012. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vox Pathfinder 15R
2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Például ez a fajta? :)

[link]

2012. nov. 28. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Roland Microcube?
2012. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Deméért válasza:
Otthona egy 20w-os Powerstate szerintem bőven elég lenne, nekem egy Powerstate PG 50D-m van ami egy 50W-os kombó és kuwva jól szól, persze én bandában használom nem csak otthon de neked ha csak otthonra kell akkor elég kell hogy legyen a 20W, szépen szólnak a torzítójuk is remekül használható keményebb metál zenékre és ha olyat veszel amiben van effekt is nem jársz rosszul, az enyémben van delay és nagyon fasán lehet vele a soloknak "teret" adni.
2013. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!