Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szólnál hozzá, ha Csobot...

Mit szólnál hozzá, ha Csobot Adél nyerné az X faktort?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Örülnék nagyon! Kedvencem, jó hangja van, meg jó csaj is. :)
2012. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hanyatlik a műsor színvonala!
2012. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Csalódás.
2012. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
88%
Nem lepődnék meg. Az idén (sincs) színvonal. Az a nő is annyira egyszerű, mint egy 100as szög.
2012. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Főbe lőném magam! Ha z a nyávogós kis p*csa nyer én nem tudom mit csinálok!
2012. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Az Adélt szerintem leginkább a kiéhezett pasik juttatják tovább mindig, mert másképp már rég kiesett volna. Nagyon szánalmas, hogy sok férfi csak a képernyő előtt tud élvezkedni, mikor a valóságban ezerszer jobb nők rohangálnak az utcán, mint Adél. Ha nem lenne képernyőn az utcán senki nem venné észre, olyan jelentéktelen, meg kell nézni egy smink nélkül készült videót róla, meglepő a különbség. Csak a szinpadon csábító esetleg, a valóságban egy átlagos kislány. A Vastag Csabát mindenki szidta, hogy csak a külseje miatt jutott tovább, hát nem, mert az Adéllal ellentétben neki tényleg van hangja. A Takács Nicolast meg azért, mert határon túli, érdekes Adélnál ez most nem probléma.Mellesleg a szinpadi teljesítménye sem kiemelkedő, hiszen idáig csak egy műfajban mutatta meg mit tud, (vagy nem) de neki ezt is elnézik, meg azt is, ha hamisan énekel. A többieket mindenért kritizálják. Elég, ha kelletti magát, a sok kiéhezett pasi meg szavaz rá, mert elhiteti velük, hogy lehet esélyük nála. Mit gondoltok a Miki miért választotta Adélt, mert tudta, hogy az emberekre ezzel lehet hatni, mármint a férfiakra, és nem a tehetséggel. Elég szomorú és szánalmas, hogy sok pasi csak a tv-n keresztül tud élvezkedni, és nem a valóságban lévő jobbnál jobb nők láttán. Ha választani kellene, akkor magam részéről,inkább vagyok egy elsőosztályú cipész, ápoló, közgazdász, stb., mint egy huszadrangú énekes, celeb. Kíváncsi lennék, ha a Timi ugyanezt a teljesítményt nyújtaná, mint Adél, akkor is ez lenne mindenki véleménye, hogy szimpadra termett,meg nagyon jó. Szerintem, NEM!
2012. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Öngyilkos lennék,eret vágnék magamon!
2012. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom! Honnan veszed, hogy a kiéhezett pasik szavaznak rá..? Ez iszonyat nagy hülyeség! Ismerek egy pár embert, akik rá szavaznak, és nem azért mert jó csaj.-.- Én viszonylag szeretem..;)

13/L

2012. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
ha ő nyer repül a tv az ablakon kifelé
2012. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Az hogy te 13 éves lány vagy megkérdőjelezném, de nem is ez a lényeg. Azért gondolom, mert javarészt, több fórumon is leginkább a pasik istenítik, és hát valljuk be nem a tehetségét, hanem azt ahogyan kelletti magát. Szerintem nem is utálnák annyian Adélt, ha nem nyomnák ennyire, mint ahogy, és nem akarnák úgy beállítani, mintha ilyen csaj még nem is létezett volna, vagy nem lenne. Semmi rendkívülit nem látok benne, egy átlagos csaj, ezért írtam, hogy sok férfi csak a képernyő előtt élvezkedik, miközben az utcán jobbnál jobb csajok rohangálnak. Adél nem egy nagy szám, de aki így gondolja, kívánom, hogy minden reggel mellette ébredjen. Ez a verseny meg nem a cukimukságról, a vihorászásról, stb. szól, hanem az énekhangról, ami neki sajnos nincs. Az hogy vonaglik, ismétlem, kelletti magát nem ebbe a versenybe való. A Miki is ezért válogatta be, mert tudta, hogy a legtöbb pasit ezzel lehet megfogni. Sajnos itt már minden az erotikáról szól, és nem a tehetségről. Éppen ezért manapság már nincsenek hiteles tehetségek.
2012. dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!