Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zene, amiben dobolnak, és...

Zene, amiben dobolnak, és alatta megy valamilyen dallam?

Figyelt kérdés

Helló. Tudnál nekem mondani olyan zenét amiben van egy dallam, és arra dobolnak rá? Ha lehet élő legyen, de lehet klipp is, a stílus mindegy, csak ilyesmi legyen.. (és ha lehet instrumentális)

http://www.youtube.com/watch?v=RDSlIjeoNGo



#zene #rock #metál #dob #instrumentál #Celldweller #Blue Stahli #elekteonikus rock
2012. nov. 21. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tanulni akarsz mindenképpen keress rá Thomas Lang-re!Van interneten is működő dobsulija.
2012. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak hallgatni szeretném (imádom a dobokat meg minden, de időm nincs rá sajnos, hogy tanulgassak) de ilyen jó ritmusú számokra gondoltam igazából, vagyis olyanra ami nem az az oktató jellegű.. Ilyeneket tudtok?

2012. nov. 22. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
igazából ha pergetni tudsz, p.m.-et tudod, függetlenítés meg van akkor onnantól mindent el tudsz dobolni, hát hogy kérdésedre válaszoljak: youtube->xy zene, drum cover
2012. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mi az a p.m.?

Igen, erre rájöttem, csak az úgy nem olyan zene szerű, vagy hogy fogalmazzam meg, nekem kifejezetten olyan számok kellenének amiben jó dob van, és hozzá zene..

2012. nov. 25. 02:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!