Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges hogy egy az átlagná...

Lehetséges hogy egy az átlagnál mélyebb hanggal rendelkező embernek az énekhangja az átlagnál magasabb legyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 20:44
 1/4 anonim válasza:
Nem hiszem.Én még nem találkoztam ilyennel.Ha belegondolsz, nem túl logikus, mert ugye énekléshez ugyanazokat a hangszálakat használod, mint beszédhez.
2012. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thurston ***** válasza:
Miért ne lehetne lehetséges. Én jó pár hanggal mélyebben beszélek, mint a legtöbb ember (ráadásul alapvetően hiányoznak is a magasak a hangomból), ettől függetlenül ha énekelek, azt általában elég magas tartományban teszem.
2012. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thurston ***** válasza:

A kedvedért csekkoltam zongorán, hogy nagyjából hogy megy nálam a dolog:

A beszédhangom F2 és G2 környékén mozog, az énekhangomat meg főként a C3-D5 tartományban használom. Mindkettő egész szélsőségesnek minősül. Persze énekben is le tudok menni F2-re, vagy akár B1-ra, ha formában vagyok (meg felfelé is tudok még menni E5-ig), de ha csak úgy lazán eldalolászok gitár mellé, akkor a C3-E5 egy kényelmes tartomány.

2012. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetséges. Nekem alapból viszonylag vékony hangom van (nem magasabb mint az átlag nőké, normál), de amikor énekkaros voltam, mindig én vittem a legmélyebb részeket, mert azokat tudtam kényelmesen elénekelni...:D Ezen elv alapján teljesen lehetséges a te eseted is.:)
2012. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!