Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárom pickup váltója beszaka...

Gitárom pickup váltója beszakadt, mennyi lenne?

Figyelt kérdés
Les paul gitárom van és a kapcsoló beszakadt, nem nagyon értek hozzá de ez így kb mennyi lenne megjavíttatni?

2012. nov. 12. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt, hogy beszakadt? Nem nagyon tudom értelmezni egy kapcsolóra ezt a kifejezést.

Beesett az üregbe? Vagy a kar lötyög?

Nem igazán tudom elképzelni, hogy szakadhat be, a Les Paul-okon egy kör alakú műanyaglemezre van ráfogatva egy csavarral, ahogy itt a képen.

[link]


Eltört a műanyaglemez vagy elveszett a csavar?

Csinálj már róla egy képet és tedd fel a netre.

2012. nov. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kis váltókar benyomódott az üregbe ahogy eldőlt, és valami tokot szétcseszett, nekem zenész barátom ezt mondta...
2012. nov. 13. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnézted a képet, amit feltettem?

Milyen tokot cseszett szét?

A Les Paul-on van egy kör alakú átmenő üreg a testen a kapcsolónál, elől az a kerek műanyag lap fedi, amire csavarral rögzítve van, hátul meg az üreget takaró műanyaglemez, aminek levételével hozzá lehet férni a belsejéhez.

Nincs ott semmi "tok".

Ha a kapcsolód beesett az üregbe (az egész), akkor alighanem az a kerek műanyag lapon átszakadt a csavar, de akkor nem a kapcsoló szakadt, hanem csak a műanyag tört el.

Ebben az esetben 300 Ft + postaköltségért vehetsz egy olyan műanyag gyűrűt.

[link]


Ha viszont a kapcsoló (is) károsodott, akkor magát a kapcsolót is cserélni kell, akkor 2300 + posta.

[link]


Meg kell valaki, aki átforrasztja.

2012. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na köszönöm, a második variációval van a baj:D igazából én nem tudok ilyeneket szóval majd műhelybe megcsinálják csak az érdekelt, hogy az mennyi lenne, de azért köszönöm!:)
2012. nov. 13. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!