Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Metallica Until it Sleeps...

A Metallica Until it Sleeps miről szól?

Figyelt kérdés
Értem a magyar szövegét, de azt nem, mi a mélyebb jelentése, mert nem értem valamiért :S
2012. nov. 2. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

James elitta az agyát,ne is próbáld megérteni:)

De egyébként,tényleg vannak elég elvont dalszövegei,szóval ez kb.olyan,hogy a Kispál és a Borz dalszövegeket sem érteni kell,csak érezni a feelinget.

Amúgy olyasmire tippelek,mint kb.az Unforgiven számban,hogy van egy meg nem értett ember,akit nem fogadnak el,és ez a fájdalom emészti belülről.Ha megnézed a videoklippet,a végén Jézust dobálják meg,és aztán látható a kereszten is-Ő is egy ilyen meg nem értett ember volt.

2012. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

James-nek beteg volt az édesapja és belehalt.

Rég olvastam a metallica könyvet szóval lehet hogy rosszul tudom, de valami ilyesmi rémlik.

2012. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a rákról. mert rákos volt az anyja )vagy talán mindkét szülője?) és vallási okokból elutasították a kezelést. erről a fájdalomról szól.
2012. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na, elment véletlenül. szóval erről a fájdalomról szól, hogy nem tudja kikerülni, folyton ott van benne.
2012. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!