Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki imádja még rajtam kívül a...

Ki imádja még rajtam kívül a One Direction-Little Things-t? :$

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
én. jézusom , most hallgattam meg vagy 30x -ra . :D Louis része baromi jó és Niallé is. Meg úgy az egész. Zaynnek is baromi jó hangja van Liamé is isteni , meg Harry 'I know you've never loved' OH MY GOD . Olyan jó hangja van :D Most lehet lepontozni az őrült fangörlt , állok elébe . :D
2012. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meg amúgy hallgasd meg 2:14-nél Louis mást akart énekelni :D vagy csak szerintem ? xd http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6wB..
2012. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is már meghallgattam vagy 100x annyira imádoooom!*-* Nekem Niall része tetszik a legjobban olyan jó hogy végre kicsit többet énekel. Meg Harry hangja*-* De igazából mindannyian iszonyat jól énekelnek benne. De tényleg olyan mintha 2:14-nél Louis mást akarna mondani, lehet elrontotta :D De nem baj, így tökéletes.:') Úgy várom már a magyar szövegét.
2012. okt. 29. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
rajtatok kívül még több százezer ember -.-
2012. okt. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon imádom, rongyosra hallgattam ma is:$ eszméletlen jó, imádom mind az 5 srácot,nagyon jó hangjuk van;3 és imádom Ed Sheeran-t is hogy megírta 4-5 évvel ezelőtt:D kedvenc zene*_*
2012. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is:$ és a klipjét is:) Annyira jó isteneeem <3
2012. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És 6 nap múlva megjelenik a Take Me Home!!!!:)
2012. nov. 6. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!