Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a basszusgitár szett...

Ez a basszusgitár szett megfelelő lenne egy teljesen kezdőnek? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 25. 20:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mennyire tudsz gitározni? (eddig)
2012. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még nem tudok basszusgitáron játszani, se semmilyen gitáron. Épp ezért gondoltam hogy beszereznék valamit, hogy eltudjam kezdeni.
2012. okt. 25. 20:36
 3/13 anonim válasza:
Akkor ne basszusgitáron kezd. Mert az a legnehezebb. Először akusztikust vegyél. (tudom nem olyan menő) De hidd el, én is azon kezdtem, és az a legjobb gyakorlásra. És ha nincs hozzá tehetséged, akkor nem akkora pénzkidobás volt mint egy elektromos gitár.
2012. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz, de én úgy tudom a basszusgitár és az akusztikus gitár két más más hangszer. Igaz, gitár féle, de nem ugyan az. Valahol még azt is hallottam, hogy ha valaki basszusgitáron akar megtanulni játszani az azzal is kezdje.
2012. okt. 25. 20:46
 5/13 anonim válasza:
Hát.. Én szólógitáron játszom. De az alapokat akusztikus gitáron tanultam. Szerintem nem lenne gond ha basszus gitár előtt, te is akusztikuson tanulnál.
2012. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy ártani nem ártana. De most már értem mért ajánlottad előbb az akusztikusat. Ugye az akusztikusnak meg a szólógitárnak több köze van egymáshoz úgy tudom.
2012. okt. 25. 20:51
 7/13 anonim válasza:
Szerintem igen.
2012. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Basszusgitár előtt hülyeség akusztikuson kezdeni...Semmi köze a rendes gitárhoz. Jobban jársz ha egyből a basszust nyomod. Ha elektromos gitár előtt akusztikuson kéne kezdeni, az kb. olyan lenne, mintha bass előtt nagybőgőn...
2012. okt. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
aka. slektromos g.-nak se előfeltétele az akusztikus.
2012. okt. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább Cortok között nézelődj, ez nem igazán jó márka.
2012. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!