Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az baj hogyha Marilyn Mansont...

Az baj hogyha Marilyn Mansont hallgatok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és most valahogy el kezdett tetszeni ez az eggyüttes, bár nem minden szám csak néhány, és néhány videoklip. De az a helyzet, hogy református vagyok, és nem is áll szándékomban változtatni ezen, nem vagyok sátánista vagy ilyesmi, tényleg nem de a klipek meg a számok tetszenek ez így önmagában probléma?

2012. okt. 24. 18:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként nem attól félek, hogy megingok a hitemben ezt mondtam is, hogy csak tetszik ez az őrület, csak kicsit azért tétováztam mert Marilyn Mansont gondolom nagyrészt ateisták hallgatnak nem pedig keresztények, de akkor nincs gond köszi.
2012. okt. 25. 22:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Én rengeteg (valójában is) sátánista zenét hallgatok, egyáltalán nem vagyok vallásos, ateista vagyok. De mégis szivesen látogatok templomokat, valahogy olyan jó a hangulatuk, kellemesek :) Szóval ezt csak is te és az izlésed döntheti el. Ha téged nem zavar, és tetszik, akkor nyugodtan hallgasd!
2012. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Marilyn Manson nem sátánista, hanem ateista :))
2012. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én 15 lány vagyok imádom Mansont de nem térek ki a hitemből :)
2013. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!