Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mariah Carey. Szeretitek?...

Mariah Carey. Szeretitek? Vélemény? Kedvenc szám/ok tőle?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

én szeretem sok jó szám van tőle:

All I Want For Christmas Is You

Bye Bye

Don't Forget About Us

Heartbreaker

Honey

Never Too Far Away

Shake It Off

We Belong Together

Without You

Baby If You Give It To Me

Get Your Number

It's Like That

Say Something

I Stay In Love

I'll Be Lovin' U Long Time

Touch My Body

Cruise Control


mindegyik nagyon jó:D

2009. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

ja és magáról mimiről mit gondolok?

egy nagyon szép nő és nagyon szép hangja is van (az annya opera énekes volt) neki is jutott "némi" énekhang :P

2009. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Persze, ez természetes! Az egyik kedvenc énekesnőm! Nagyon szép és nagyon jó hangja van! Kedvenc számaim tőle : Hero, My All, I Still Believe, Obsessed, Bye Bye, Honey, Underneath the Stars, Sweetheart, meg az összes!!!
2009. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma jelent meg az új lemeze Magyarországon "Memoirs Of An Imperfect Angel" címmel. Nagyon klassz anyag lett, érdemes megvenni! ;)
2009. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Imádom Mariah Carey-t! Nemcsak szép de tehetséges is. Káprázatos hangja van! Kedvencem tőle: Without you, Stay in love,Angels cry és még sorolhatnám:D
2010. aug. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez egy kicsit régi kérdés, de nem baj, most találtam meg:D Nagyon szeretem, a kedvenc énekesnőm. Szinte az összes számát imádom, de a 'Can't take that away' a kedvencem.
2015. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!