Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ÉRVEKKEL! Miért szeretitek...

ÉRVEKKEL! Miért szeretitek Justin Biebert?

Figyelt kérdés

NEM KÖTEKEDÉS EZ A KÉRDÉS.

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert az a tapasztalatom, hogy sok Bieber-rajongó kiírja időnként, hogy miért nem szeretjük, vagy miért utáljuk őt, és mikor elmondjuk, akkor ők nem válaszolnak, vagy max. lepontoznak minket.- Én mindig, minden helyen kulturált voltam!! Azt megértem, hogy a bunkó, unintelligens hozzászólókat lepontozza valaki. Azt már kevésbé, hogy a vélemény miatt teszi ezt, vagy, hogy én 6x visszakérdezek egy ilyen kérdéshez, hogy a kérdező mit gondol, mik az érvei Justin mellett, és nem méltóztat válaszolni. Tehát most kíváncsi vagyok, és kérlek Benneteket fogalmazzátok meg! Legyetek szívesek életkort is írni. Nem azért, mert rosszmájú vagyok, csak mert mindenki mondja, hogy tinilányok szeretik, kíváncsi vagyok, tényleg így van-e.

Kérem azokat, akik utálják, ők most ne írjanak ide, csak azok, akik megszólítva érzik magukat a kérdés alapján. (Minden válaszoló, ha úgy vesszük, a válaszával elismeri, hogy szereti, bármit is ír.) Én személy szerint nem bírom Justin Biebert, esetleg a végén kifejtem miért, de még nem, mert nem szeretném, ha arra reagálnátok, hanem a saját véleményetek érdekel, illetve annyiszor megtettem már. Köszönöm az értelmes válaszokat, és mielőtt valaki elküld a francba: én értékelném, ha valaki kérdezne, és megpróbálná megérteni az én álláspontomat, mielőtt végleg lehülyéz.


2012. okt. 23. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
én nem szeretem.. nem mondom hogy dögöljön meg vagy egyéb... éljen a gyerek ahogy élek énis.. teljesen más utakon utazunk.. szóval hideg hagy mivan vele.. nem is fikázom de nem is védem.. semleges
2012. okt. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, és azt is, hogy normálisan válaszoltál, viszont, ha elolvastad, amit írtam, akkor láthatod, hogy nem erre voltam kíváncsi. ne haragudj, de a válaszod nem segített, én most a fanokhoz szóltam. Lepontozni nem foglak, a semleges (középső kék kéz jele) gombra nyomok. Köszi azért, hogy hozzászóltál.


Én azt szoktam amúgy mondani, hogy utálom, de persze ez nem azt jelenti, hogy tényleg utálom, mert alapvetően nem foglalkozom vele, csak akkor, amikor megkérdezik.

2012. okt. 23. 02:28
 3/12 A kérdező kommentje:
Na, ez úgy hangzott, mintha divatból utálnám. Nem erre gondoltam, hanem, hogy az ember nem utál senkit, miközben sétál az utcán, vagy kenyeret vesz a boltban, csak amikor eszébe jut.
2012. okt. 23. 02:30
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak körében egyértelmű: Mert egy kis taknyos, tehetség meg nuku. És ez még nem is irigység.(Mire irigykednénk?)

Saját idejében gondolom sok idősebb férfi szintén langyinak tartotta a Back Street Boyst de legalább ők minőségi zenét játszottak ami még máig fent maradt, és még most is koncerteznek. Kevin most lépett vissza a bandába. Na félre téve őket. Elhiszed hogy Bieber 10 év múlva sehol sem lesz?

2012. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de elolvastátok, amit írtam? OLYANOK VÁLASZOLJANAK, AKIK SZERETIK! Én is utálom Biebert, azt én is tudom, mért utálom. Mért szeretik? Nem érdekel a szidás.
2012. okt. 23. 15:10
 6/12 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok és mióta először hallottam szeretem. Egyszerűen azért, mert szerintem jó zenét csinál. Egyre jobbat, a szakma is egyre inkább elismeri. Külsőre egyáltalán nem jön be, tehát ez az indok kizárva, tényleg egy kisfiú még, aki 2-3 év múlva jó pasi lesz. (ennyi pénzzel nyilván) Az is bennem van azért, hogy akivel Ludacristól kezdve Nicki Minajig lassan minden nagy név közös számot csinál, az mégse lehet olyan rossz. És mivel szeretem ezeket az előadókat és a zenéjüket, ezért Justint is fogom. Akár akarom, akár nem, bár nekem semmi bajom vele, mint az leírtam már. Sőt! :) Én pedig arra lennék kíváncsi, miért nem szeretik. De tényleg, el se tudom képzelni.
2012. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
El fogom mondani, én miért nem szeretem, érvekkel, kulturáltan, ígérem, de előbb szeretnék még további válaszokat kapni, amelyek valóban a kérdésre felelnek. A Tied jó volt, és köszönöm!
2012. okt. 25. 04:22
 8/12 A kérdező kommentje:

Látom, hogy nem válaszoltam végül.


Na, én miért nem szeretem.

- én is 20 éves lány vagyok, és alapból picit komolytalan nekem, hogy olyan kisfiú, de ez alapján nem utálnám

- szerintem eléggé tucatzene. engem popzenével alapból nehéz meggyőzni, mert rockot hallgatok leginkább, de azért jó popzenével meg lehet (Pink vagy Mika képes volt rá). zavar, hogy a dalok elég egyhangúak

- ami a legeslegesleginkább zavar, az a nem létező dalszöveg. annyira igénytelen, sablonos, klisé szövege van szerintem, márpedig nekem ez elég fontos.


hát ezért. meg elég beképzeltnek is tűnik.

2013. szept. 17. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Nagyon.:) Elismerem, van egy két semmitmondó száma, de csak egy példa: Pray. Na ennek a számnak egyáltalán nem semmitmondó a dalszövege.:) tehetséges, a nulláról kezdte. Sokan mondták, hogy a hangját csak javítják ilyen olyan cuccokkal, de instagramra feltett egy videót, amiben énekel mindenféle hangjavítás meg ilyenek nélkül, és tökéletesen énekelt. Nagyon jó:) Justinról mindent lehet mondani, kivéve azt, hogy semmi tehetsége.
2014. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"A csapatomban mindenki azt mondja, hogy "tedd boldoggá a sajtót', de már kezdek belefáradni a számtalan hazugságba, amit rólam írnak. Azt mondják, hogy rehabra megyek, és hogy csalódást okoztam a családomnak. A családom hihetetlenül büszke, semmi ilyesmit nem mondtak, a nagyszüleim ha akarnák, se tudnák, hogy kell érintkezni a sajtóval, szóval ez egy hazugság. Rehabilitáció? Hagyjuk már! Ha bárki azt hiszi, hogy rehabra van szükségem, az a saját hülyesége. 19 vagyok 5 listavezető albummal, bejártam az egész világot. 19 évesen több dolgot értem el, mint amiről valaha csak álmodtam, 19 vagyok, és biztos ijesztő pár embernek, hogy ez még csak a kezdet. Tudom, hogy mennyire vagyok tehetséges, és tudom, hogy kicsit fent hordom az orrom. Tudom, hogy ki vagyok. Az üzenetem csak a hit. Bármiről szólhatnának az albumaim, de az üzenetem az, hogy soha ne mondd, hogy soha, és higgy. Ne bennem, hanem magadban! Őszintén nem érdekel, hogyha nem hiszel bennem, mivel én hiszek magamban, és nézd milyen messzire jutottam! Most ezt egy mosollyal az arcomon, és szeretettel a szívemben írom. Első kézből tudatom veletek, hogy érzek, ahelyett, hogy a pletykákkal foglalkozzak. Jó ember vagyok, nagy szívvel. Ne gondoljátok, hogy megérdemlem ezt a negativitást, amit a sajtótól kapok. Sz@rrá dolgoztam magam, hogy eljuthassak oda, ahol most tartok, és a munkám itt még nem ér véget. Egyáltalán nem egyszerű ez az egész. Néha felhúzom magam, ember vagyok én is. Hibázni is fogok, ezektől fogok felnőni, és jobb ember lenni. De a sok szeretet, amit tőletek kapok, legyőzi az összes negatívumot. Szeretlek, titeket, és köszönöm!"
2014. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!