Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik szeretik a Rammstein-t,...

Akik szeretik a Rammstein-t, ti melyik számot hallottátok tőlük először?

Figyelt kérdés
Én az Amerikát

2012. okt. 22. 15:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én így utólag visszagondolva a Du hast-ot, de úgy hogy nem tudtam hogy ki az előadó vagy a cím csak az utcán ment pár srác és "kihangosítva" hallgatták a telefonjukon. Nem tudtam mi az de egyből beleszerettem. Utána 2 évvel hallottam tőlük először olyan számot amiről tudtam hogy ők azok, a Youtubon. Ez a szám a "Hitler" volt. Azután utána néztem a Rammstein-nek és jött az Ich Will. Ekkor beléjük szerettem bár nem voltam megörülve értük. De most egész más a helyzet. 1 éve halottam megint a Du hast-ot és amint megtudtam hogy az Rammstein letöltöttem az összes számuk, és elkezdtem hallgatni. Szinte az összes számuk meghallgattam és mámorba estem. Azóta meg Fan vagyok! :)
2012. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
előző: Remélem azóta rájöttél, hogy a Hitler nem az ő számuk, hanem egy idióta énekli a Sonne karaoke változatára.
2012. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Azóta már igen.
2012. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Azért is raktam idézőjelbe!
2012. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az Amerikát, 2004-ben. Azonnal megnyertek maguknak :)
2012. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Amerika.Azóta a kedvenceim:)
2013. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Egy szép tavaszi napon német órán ülve a tanár hallás utáni szövegértés + versértelmezés feladatsora: Rammstein - Sonne! :D

Fuck yeah. Szerelem első hallásra. <3

(Egyébként olyan... 5 éve... x)

2013. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 dodo112500 ***** válasza:
Sonne
2014. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nálam ez ugy volt hogy Simpson családos videokat néztem egy oldalon és ez egyiknél az Amerika ment megtetszet rakerestem letöltötem ez kb 6-7 éve lehetet aztán 2 éve elő kerestem gépen egyre többet hallgatam és rá kerestem még pár számra: Beznin Reise-Reise MHB Ich Will ezekre emlékszem meg elgértem tesómtól a LIFAD CD-ét aztán elkeztem megvenni a többi CD-iket és egyre nagyobb Fan lettem. Na mind1 a lényeg hogy az Amerika azota is az egyik kevencem.
2014. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!