Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám végleg elfelejte...

Hogyan tudnám végleg elfelejteni a One Direction-t, Justin Bieber-t, Lady Gagát és az összes ilyet ami ezekhez tartozik?

Figyelt kérdés

A kérdés teljesen komoly, ezeknek a számaik nagy részét már meguntam ,és most már 17 éves leszek januárban. A zeni stílusom is már megváltozott, de még mindig kötődök a régiekhez. Azzal tisztában vagyok , hogy úgy feljthetném el leghamarabb , ha nem foglalkozok vele...... de szinte már akarva-akaratlanul is foglalkozok vele. Szeretném, ha az újévre végleg megszabadulhatnék tőlük, mert csak foglalják a helyet a fejeemben.. fölöslegesen....

A zenéiket már nem hallgatom.....



2012. okt. 16. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez most komoly? :O Ha egy számot régebben szerettél, akkor most minek elfelejteni? Ha élvezed, hogy hallgatod, akkor hallgassad, az Ég áljon meg!!! Nem kell szégyellni, ha valamit szeretsz, akkor szereted!!!!!!!!!!!!! Stílusváltás valami "menőre"? Atyaég...

Ez most nem lenézős akar lenni, hanem kiakadtam rendesen :S Ha valami szerinted jó, akkor miért ne hallgatnád, hallgathatnád?

Ennyi:)

2012. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván valamit jelent számodra, ha nem tudod "elfelejteni". Nincs ezzel semmi gond, attól még hallgathatsz bármi mást is.
2012. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Protorp válasza:
100%

Az hogy te mit szeretsz az egy dolog, senkinek sincs joga beleszólni hogy mit hallgass, és ne is érdekeljen mások mit mondanak.

Én Metallicán, Judas Priesten, és egyéb fémzenéken nőttem fel, de ha meglátnálak az utcán nem rugdosnálak meg, csak azért mert "ilyet" hallgatsz

Sokan mondják, hogy dögöljön meg az összes Bieber-fan és hasonszőrű társaik(kérlek ne vedd magadra), de ez oltári nagy hülyeség, a zene olyan mint a vallás, nem lehet azért gyűlölni mert ő ezt bírja....DE (bocsánat a nagybetűkért) SENKI NE DÖRGÖLJE A SAJÁT ÍZLÉSÉT AZ ORROM ALÁ! Értem én ezt az alatt, ha esetleg valamelyik "sokatlátott", "sokattapasztal" 13 éves "nagyfiú/lány" azt meri mondani hogy Bieber/Skrillex/Egyéb izé előtt csak sötétség volt és az AC/DC bekaphatja, akkor anyuciapuci újra össze kell hogy dolgozza génállományát...Tehát hallgass azt amit szeretnél, de te is tiszteld mások zenei magánéletét!


De ha nagyon váltani szeretnél akkor a "Duran Duran"-t ajánlom...

2012. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen stílusváltásról van szó , de ez már megtörtént és nem csak a zenére hanem az ÉLETEM MINDEN TERÜLETÉRE KITERJEDT, szóval gyökeres változások történtek velem...

Nos az új stílus sokkal szimpatikusabb és hitelesebb nekem mint a régi , de azért a réginek a "romjai" még megvannak bennem... és hát néha eszembe jutnak a "régi" zenéim. Az új barátaim már sokkal inkább az én világom, d ea régikekkl is tartom a kapcsolatot.

Régi zenéim: Ha például a one direction-t nézzük a bandáról már nem sokat tudok, de a nevüket akár egy kép alapján simán eltudnám mondani és tudnék mondani pár szám címét is. Justin bieber teljesen "meghalt" bennem és Gagából se maradt több mint az 1d-ből. A zenéjüket tulajdonképpen 1 év alatt meguntam.....

Nehéz ezt elmagyarázni,(az jobban érti aki már átélt hasonlót) de nem szórakozásból írtam ki a kérdést....

2012. okt. 16. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha életmódváltozáson gondolkodsz, akkor nem csak a zenében (kell? ) váltasz. nem azzal felejtesz, ha nem foglalkozol vele, ha ülsz egy szobában karbatett kézzel, semmi sem változik, kösd le a szabadidődet, legyél tevékeny. kirándulj túrázz, kézműveskedj, tanulj meg zongorázni, kerékpárt szerelni , sütni-főzni, és ha zenét hallgatsz nyomass olyat, amit most is szeretsz hallgatni.
2012. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hallgass rockot nickelback, three days grace, all time low
2012. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az a One Direction?
2012. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!