Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Little Mixet?

Szeretitek a Little Mixet?

Figyelt kérdés

Én eleinte nem szerettem őket, mármint csak Perrie - t, mert directioner vagyok és mi az, hogy Zaynnel jár (:DDDD) meg szerintem nagyon mély hangja van, de a számaik jók.

Főleg a DNA



#mix #Perrie Edwards #X - factor
2012. okt. 11. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Há mi az hogy zaynel jár?? boldogok egy igazi fannak ez lenne a szándéka nem szétválazstani őket amik a directionerek 90% -a teszi.. Én nagyon szeretem főleg perrie-t.
2012. okt. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jup. Ha Zayn boldog vele akkor ok. Meg szep is a csaj , szerintem. :] Velemenyem? Szepek,jo a hangjuk es viccesek.
2012. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is. Az első reakcióm csak a szokásos rajongók által megszokott viselkedés volt...

De hallottam olyanokat, hogy (vagyis olvastam angol oldalakon) Perrie az Xfactor alatt végig elutasította Zaynt, de miután híres lett, azonnal igent mondott neki. Meg, hogy már kétszer is megcsalta. Remélem, hogy ezek pletykák.

2012. okt. 14. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 1D imádó, de ez a csaj alapból nem szimpatikus.

Úgy kihasználja szerintem a srácot, ahogy csak tudja.

Nem tűnik túl őszintének ez a hölgyemény.

2013. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre válaszolnék:

"Perrie az Xfactor alatt végig elutasította Zaynt, de miután híres lett, azonnal igent mondott neki."

Ez nem igaz, mivel Zayn már rég híres volt mikor megismerte Perrie-t, mert a One Direction 2010-ben, a Little Mix pedig 2011-ben volt az xfaktorban. :)

Amúgy én imádom a Little Mix-et, minden számuk elsőre megtetszett, ami nálam ritka. Jade a kedvencem. Egyébként ők ugyanolyan kis hülyék mint a 1D, sőt... :)

2013. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Anett** válasza:
Imádom a little mix-et főleg perrie-t es szerintem tokeletes part alkotnak zayn-el.
2014. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En imadom oket. Kedvenc bandam. Nem ertem, hogy mi a baja az embereknek Perrie-vel, szerintem csodalatos. De nekem Jesy a kedvenc tagom, na meg Leigh.
2015. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 payno05 válasza:
Szerintem ahhoz képes, hogy lányok, elég idétlenül viselkednek. Oké, bolondoznak minden, hiszen fiatalok, de hogy élő adásban büfög, nem is egyszer, ordít, az már nem igazán sorolható vicces kategóriába számomra.. ezeken kívül a zenéjüket szeretem.
2015. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!