Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction rajongók (direct...

One Direction rajongók (directionerek)! Titeket mennyire zavar a sok 1D utáló?

Figyelt kérdés
Engem eléggé. Ezen az oldalon is egy csomó kérdéshez odamennek és elkezdik szidni és a saját kedvenceiket meg ott istenítik. Engem naon zavar! 15/L
2012. okt. 7. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Muszáj hozzászoknod,hogy mindig lesznek olyan emberek akik utálják azt amit te szeretsz. Én sem szeretem a One Direction-t,még csak közel sincs a zenei ízlésem a pophoz,de nem utálom őket. Van sok olyan ember aki nem képes belátni ,hogy van aki teljesen másfajta zenét szeret és attól még,hogy ők utálkoznak nem fogják mások is megutálni. Sajnos nem tudsz ellene semmit tenni ,csak hogy figyelmen kívül hagyod amiket mondanak ...
2012. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát én sem szeretem annyira az 1dt de engem is zavarnak az utálkozók mert mindenhova oda kommentelnek meg minden és nem értem hogy miért szólnak hozzá hogyha állítólag utálják és nem érdeklik őket az 1d s ügyek
2012. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem az idegesít hogy youtuben az összes bandánál szidják az összes ilyen zenészt.

Ha nem tetszik minek foglalkoznak vele.

Am én se vagyok 1d rajongó.

2012. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 okoska:) ***** válasza:

Végre egy normális aki nem szereti őket, kedves első! (mármint hogy nem hordja le mindennek őket és fel tudja fogni hogy van aki mást szeret) köszönöm, bárcsak ilyenekből lenne a több :D

Amúgy a kérdésre a válasz: mivel directioner vagyok, igen idegesít. Nem fér a fejembe hogy miért nem lehet elfogadni ha valaki mást szeret!...

2012. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Képzeld el milyen gonban lennél ha Justin Bieber vagy Fluor rajongó lennél!(Én nem vagyok az nem azért írom)

Ha megnézed a videók alatt a like-disike arányt a 1D nek tök jó! Sok más külföldi eőadónak sokkal több utálója van mint nekik! Egyébként engem is zavarnak!

2012. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
éengem naon zavar, sokan tagadják hogy szeretik őket
2013. jan. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 HUNarcher válasza:
25%
Én pontosan tudom miért nem szeretnek titeket sokan, mert túl könnyen lehet befolyásolni titeket, ez az egész arra van kitalálva hogy pénzt szerezzenek a managereik rajtatok. Őszintén egy zene akkor jó ha fontos mondanivalója van pl: mit csinálnak a kormányok a nép ellen, béke, szerelem..., és ha nem feldolgozás vagy lopott a dal és csak a szöveg van újraírva. Egy dal legyen eredeti. Ti is ugyanazt csináljátok mint sokan mások szidják a másik zenéjét de a sajátotokat istenítitek. Én a zene mondanivalója miatt szeretem az egyes stílusokat pl. punk, rock, rap. Azért is szólják meg sokan amit ti szerettek mert látják amit ti nem (ez nem sértés akart lenni). Sokszor azért zavar szerintem ez titeket mert mélyen legbelűl ti is tudjátok hogy így van. De olyan aggresszívan véditek (szerintem egyik családtagotokat se védenétek így) hogy az már majdnem az őrült fanatizmus szintjét üti.
2013. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hat figyelj:) hozza kell szokni:D en sem szeretem a one directiont ...de nem irok a klippjuk ala semmi tragart se semmi:-D nem foglalkozom veluk..csak sajna a tobbi ember nem ilyen:))) ilyen a mai vilag:)
2013. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!