Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit lehet élvezni a dubsteppen...

Mit lehet élvezni a dubsteppen meg a hasonló tuc-tuc zenéken?

Figyelt kérdés
Úgy értem,még ha dallama lenne,de semmi,meghallgattam egy "vérbeli" dubstep számot és én csak annyit hallottam,mintha 3 percig kúrogatná a fülemet egy gyárihibás hűtőkondenzátor zaja.Komolyan emberek ezt hívjátok zenének?A szövegvilág konkrétan kimerül annyiban,hogy zsumdzsumdzsumdsum zizizuzize,dallama semmi és kb ennyi az egész stílus repertoárja.Mit fogtok lassan hallgatni?Komolyan azon gondolkozok,hogy kimegyek a kertbe és mialatt bizonyos időközönként beleb*szok egyet kerítésbe megkérem az egyik haveromat,hogy turmixoljon össze valami fémtárgyat ami a lehető legidegesítőbb hangot adja ki,aztán kiteszem youtubera,hátha megnézik 500 millióan.Kérlek ne írjatok olyan kommenteket,hogy "ha nem tetszik csinálj jobbat" mert a végén tényleg kiteszem azt a videót :D .Viccet félretéve,igen zenélek (igazi hangszeren) attól még mert rock fan vagyok pl a rappel semmi bajom,mert annak a szövegvilágából legalább tanulnak az életről valamit az emberek.

2012. okt. 7. 01:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
Ni már, a tektonikos, hardtechnós drogos idióták hogy lepontoztak :DD szégyen
2012. dec. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
01:37 Nem gondolkoztál még el azon, hogy valószínűleg azért, mert alapból úgy beszélsz, mint egy dedós kislány? szánalmas ez a viselkedés
2012. dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%

SZVSZ nem sok mindent, ugyanaz az ütem ismétlődik 2-3 óra hosszat. Nem véletlen hogy a törzsközönség csak bedrogozva tudja "élvezni". Ez a tücctücc, tektonik meg hardtechnó ugyanolyan mint a hörgős brutálmetál, élvezhetetlen. Csak megerősíteni tudom amit írtak, hogy kegyetlen aberrált zene.

1:50 szokj hozzá hogy nem mindenki osztja a vacak ízlésedet. Nevetséges vagy.

2017. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Semmit. Hallgathatalan szarok. Ahogy előttem írták, be kell lőnöd magad ahhoz hogy élvezetesnek képzeld...

A #12 válaszadó meg kapta tőlem a mínuszt.

2018. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

élvezni ezeken? semmit

nyálas agyamosott dallamtalan zaj, idióta törzsközönségnek

nem véletlen hogy a kedvelői drogosok vagy elmebetegek

épeszű ember nem hallgat ilyet, egyszerűen mert SZAR.

a 12. válaszolónak én is nyomtam mínuszt.

2018. aug. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
9%

Én mindenevő vagyok, a rockzenét is szeretem, a popzenét is, a discot is, a klasszikust is, nem szoktam stílus alapján szelektálni, az viszont fontos hogy legyen jó RITMUSA és DALLAMA a zenének! Igen, még a gépzenét is szeretem!

Egy tehetséges előadó ezt össze tudja hozni, viszont ehhez zenei tehetség kell!

A mindenféle dubsteppes meg tüctüc zenés előadók jórészének viszont SEMMI tehetsége nincs!

Összetákolnak valami minősíthetetlenül szar szutykot ami egyszerűen borzalmas, másfél óráig ugyanaz az a 2 ütem, düb-düb-düb-tác-tác-tác, ebből áll az egész, időnként valami kappanhangú fazon beordítja hogy "csekdiszáut", és kész!

Mi ebben az élvezhető? Semmi! Iszonyatosan szar "mosógépfrekvencia" meg "darálás" az egész, még az ipari nehézszivattyú is dallamosabb ennél.


"Na ezért utálom én a rockereket, mert nem tudják felfogni, hogy nem csak a saját stílusuk létezik és hogy vkinek meg az az üvöltözés, ritmustalan ugrálás és igénytelenség nem tetszik, amit ők annyira imádnak."


A rockzene nem ritmustalan ugrálás és nem üvöltözés, kispajtás, lövésed nincs arról, mi kell egy jó zenéhez. Az általad utált rockerek legalább alap zenei fogalmakkal tisztában vannak, és igényes zenét tudnak csinálni, nem ugyanazt a 2-3 ütemet nyekergetik nulla tehetséggel másfél óráig, és adják el zenének. Ez nem zene, ez egy förtelem!

Kaptad a piros kezet.


"Te eldöntötted, hogy nem bírod élvezni az ilyenfajta zenéket, és hogy mind rossz. Innentől kezdve van bármi értelme is a kérdésnek?"


Talán azért tette fel a kérdést, hogy megindokoljátok, mégis mi a fenétől jó ez a műzene?

De egyikőtök se indokolja, csak ujjal mutogat, hogy de bezzeg a rockerek :D

Ritka értelmes válaszok, mit ne mondjak, piros kéz gyanúsak...


"Nagyon szeretem és senki nem fog leszoktatni a dubstepről."


Attól ez még egy borzasztó igénytelen és szar zene marad.


"Ez a kérdés csak azért lett kiírva, hogy aki értelmes választ ír, az le legyen pontozva, vagy mi? Szánalmas."


Egy darab értelmes válaszod nem volt, ezek után mit vársz? Dicséretet?

A szánalmas az te vagy. Kaptad a piros kezet te is.


"én spec útálom a rock zenéz. full dubsteppes vagyok. és engem a rock zene az szó szerint felidegesít. ellenben ha dubsteppet hallgatok akkor teljesen rámtör egy érdekes és jó érzés."


Akkor utáljad, viszont a rockzene még mindig többre vitte, és nagyobb is a tábora mint a dubsteppes lötyögésnek, valószínűleg nem véletlenül. Ha ez lett volna az első könnyűzene amit kitalálnak, akkor úgy megbukott volna az egész műfaj, ahogy azt kell.


"Nem gondolkoztál még el azon, hogy valószínűleg azért, mert alapból úgy beszélsz, mint egy dedós kislány? szánalmas ez a viselkedés"


Ostoba vagy. De nagyon. Remélem tudod. Akkor jó. Szép napot.

Kaptad újra a piros kezet.

2019. aug. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Én mindenevő vagyok"

Majd leírod, hogy mégsem...


"De egyikőtök se indokolja, csak ujjal mutogat, hogy de bezzeg a rockerek :D"

Majd megmutatod, hogy képtelen vagy olvasni és ugyanazt csinálod, amit leírtál...


"A szánalmas az te vagy. Kaptad a piros kezet te is."

Hát, ha csak erre tudsz maszturbálni...


"Akkor utáljad, viszont a rockzene még mindig többre vitte, és nagyobb is a tábora mint a dubsteppes lötyögésnek, valószínűleg nem véletlenül."

Majka vezeti a magyar youtube nézettséget zenei kategóriában. Akkor jobb, mint az egész magyar rockzene?


"Ostoba vagy. De nagyon. Remélem tudod."

És te?


2019-ben, amikor már lecsengett a dubstep, komolyan van még valaki, aki képes ezen a kérdésen ennyire pörögni? :D

2019. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

"Majd leírod, hogy mégsem..."


Hol írtam, hogy mégsem?

Nem fogod elhinni, még rapzenéből is van olyan, amit meghallgatok, mert jó. De ugyanez igaz a klasszikus zenére is.


"Majd megmutatod, hogy képtelen vagy olvasni és ugyanazt csinálod, amit leírtál..."


A gond csak az, hogy zeneileg jóval szélesebb a látóköröm, és úgy tudok nyilatkozni, nem pedig leragadok fanboyizmussal egyetlen stílusnál, és azon kívül minden más zene szar.


"Hát, ha csak erre tudsz maszturbálni..."


Remek, akkor kaptad az újabbat.


"Majka vezeti a magyar youtube nézettséget zenei kategóriában. Akkor jobb, mint az egész magyar rockzene?"


Egyrészt, én nem a magyar piacra gondoltam, hanem amblokk az egész világra.

És igen, a rock'n'roll (amiből aztán lett metal) jóval korábban létrejött mint a dubstep, következésképpen jóval nagyobb a történelme és így a rajongótábora is.

Hogy a nézettségi listát Majka vezeti, az nem jelent sokat. A MAHASZ listája a mérvadó.

Hasonlítsd össze Majkát mondjuk Freddie Mercury-val...


"És te?"


Én tudok személyeskedés nélkül is válaszolni, ami neki nem sikerült.

Sehol nem írtam, hogy aki dubsteppet hallgat, az hülye. Azt írtam, a dubstep egy élvezhetetlen műfaj, zeneileg a bányászbéka hátsója alatt. Ez pedig teljesen igaz.

2019. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Amúgy akkor én már inkább synthwave-t hallgatok. Sokkal normálisabb, hangulatosabb zenének nevezhető hanghatás.

Amúgy még manapság is úgy bírom amikor a metrón, vagy buszon, vagy vonaton beül mellém valami kis fä$zkalap a chichago bulls-os fullcapjében, -valószínű, hogy rohadt sok fogalma van a csapatról és azért hordja lol- meg a ratyi airpodjával és 2 üléssel odébb is áthallani azt a kattogós minimal szart vagy mit hallgatnak manapság ezek a szipus kretének. Rohadt érdekes, nekem olyan fülhallgatóm van/volt, vagy nemtom eddig akármennyire próbáltam felhangosítani full csendes környezetben épp, hogy kihallani, ha nincs a fülembe, nem, hogy még a vonat/busz/metró zúgása mellett úgy, hogy ráadásul be is van dugva a fülbe. De kipróbáltam ezt egy airpoddal is és nekem spec azzal se sikerült. Ezt direkt csinálja ez a sok blankolt pöc$ű agyhalott? Valami feltűnési viszketegségük van, hogy mindenkinek hallani kell azt a 4 percen át tartó konstans kattogó fost? Remélem minimum megsüketül az összes ilyen gyökér a húszaséveik közepére.

2019. aug. 29. 01:10
 20/20 anonim ***** válasza:

2023 és a dubstep még mindig jó

Meg a phonk is

2023. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!