Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit lehet élvezni a dubsteppen...

Mit lehet élvezni a dubsteppen meg a hasonló tuc-tuc zenéken?

Figyelt kérdés
Úgy értem,még ha dallama lenne,de semmi,meghallgattam egy "vérbeli" dubstep számot és én csak annyit hallottam,mintha 3 percig kúrogatná a fülemet egy gyárihibás hűtőkondenzátor zaja.Komolyan emberek ezt hívjátok zenének?A szövegvilág konkrétan kimerül annyiban,hogy zsumdzsumdzsumdsum zizizuzize,dallama semmi és kb ennyi az egész stílus repertoárja.Mit fogtok lassan hallgatni?Komolyan azon gondolkozok,hogy kimegyek a kertbe és mialatt bizonyos időközönként beleb*szok egyet kerítésbe megkérem az egyik haveromat,hogy turmixoljon össze valami fémtárgyat ami a lehető legidegesítőbb hangot adja ki,aztán kiteszem youtubera,hátha megnézik 500 millióan.Kérlek ne írjatok olyan kommenteket,hogy "ha nem tetszik csinálj jobbat" mert a végén tényleg kiteszem azt a videót :D .Viccet félretéve,igen zenélek (igazi hangszeren) attól még mert rock fan vagyok pl a rappel semmi bajom,mert annak a szövegvilágából legalább tanulnak az életről valamit az emberek.

2012. okt. 7. 01:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Na ezért utálom én a rockereket, mert nem tudják felfogni, hogy nem csak a saját stílusuk létezik és hogy vkinek meg az az üvöltözés, ritmustalan ugrálás és igénytelenség nem tetszik, amit ők annyira imádnak.
2012. okt. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Dr.Martin válasza:
76%

Szerintem ez a kérdés provokatív. Értelmetlen a saját ízlésedből kiindulva más ízlését bírálni.

Üdv: Egy öreg rocker

2012. okt. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

Közöttük is vannak jó számok, amiket tehetséggel készítettek. Van borzasztó élvezhetetlen rockzene is.

Szerintem a legszarabb zenék közül a hardtechnó meg a tektonik vinné a citromdíjat, mert azok tényleg förtelmesek.

2012. okt. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 chrishu ***** válasza:
52%
Hidd el én is rockerféleség vagyok de létezik jó elektronikus zene. Persze nem az amit programmal csinálnak és annyiból áll, hogy tuc-tuchdstrhfhhth
2012. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Te eldöntötted, hogy nem bírod élvezni az ilyenfajta zenéket, és hogy mind rossz. Innentől kezdve van bármi értelme is a kérdésnek?
2012. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Már vártam az ilyesmi kérdéseket. A stílus mentalitását át kell venni ahhoz hogy valaki ilyen zenét hallgasson. Ez random mindenkinek, hogy milyen hamar hangolódik rá. Ezt a stílust is ugyanúgy át kell élni, mint a metált én szeretem a metált, gitározom is, mégis mellette a dubstepet nyomatom, a szobám tele van hangfalakkal, amik igazi kellemes mély hangzást keltenek. Nagyon szeretem és senki nem fog leszoktatni a dubstepről.
2012. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Ez a kérdés csak azért lett kiírva, hogy aki értelmes választ ír, az le legyen pontozva, vagy mi? Szánalmas.
2012. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Semmi dallama és semmi szövegvilága???

Erre most egy számmal szerenték neked válaszolni!


http://www.youtube.com/watch?v=4HVjldqWx4w

2012. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 gepzene ***** válasza:
90%

Mit lehet élvezni ízlésviták szításán? Nekem nem sikerült még mosoly nélkül hallgatnom a szokvány röfögő dubstepet, és tetszik az is, nem csak a szelídebb. Ettől még nem mondom a metalcore cuccokra, hogy igénytelenek. Ha a dallam nélküli zene nem zene, akkor sortűz a Stompnak? Ha az elektronikus zene nem zene, akkor vágjuk agyon Jean Michel Jarre-t is, meg lehetőleg a Kraftwerk és a DM is pusztuljon? Ha zenész vagy, miért nem veszed tudomásul, hogy egy vekker ketyegésére néha, véletlenszerű időpontokban leütött, tetszőleges zongorabillentyűk is ZENÉT adnak? Még az is lehet, hogy tetszene. Nekem persze könnyű dolgom van, megtanítottam magam örömet találni szinte bármiben, és ez nem csak zenében él. Ha más nem, jól körberöhögöm azt, ami gáz. Pedig milyen jót lehetne duzzogni rajtuk... :]


Egyetértek veled abban, hogy a dubstep kegyetlenül aberrált zene. Csak míg te ezért nem szereted, nálam ez az egyik meghatározó különlegessége. Ennek ellenére az az egy, amit régebben összeütöttem, egy "aberrálatlan", viszonylag kellemes, remélem tetszeni fog:


[link]


Ebben messze nem annyi a munka, mint bármelyik átlagos ugatós vinnyogósban.

2012. okt. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 takacsek ***** válasza:
61%
én spec útálom a rock zenéz. full dubsteppes vagyok. és engem a rock zene az szó szerint felidegesít. ellenben ha dubsteppet hallgatok akkor teljesen rámtör egy érdekes és jó érzés. lényeg az egészben hogy fogadd el hogy vannak akik az ilyen zajokat kedvelik és kész. 17/f
2012. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!