Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek nem szégyen ez az...

Szerintetek nem szégyen ez az Irigy hónaljmirigy részéről? Lent

Figyelt kérdés
Mostanában egyre rosszabb számokat dolgoznak fel. A Chuck Norriszos még elmegy, de a legújjab számuk a szívós szemű márta épphogy megüti az elfogadható szintet. Most meg hallottam, hogy fel akarják dolgozni a majka-belehalok és az ákos- előkelő idegen című számát. Állítólag klipp is lesz belőlük. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőlük, mert mindkettő ocsmány sz@r - elnézést kérek azoktól, akiknek tetszik - fel nem foghatom miért pont az előkelő idegent akarják ákostól feldolgozni, ami az utóbbi évek leadott ákos számaihoz képest bűn gyenge.

2012. okt. 6. 14:26
 1/7 chrishu ***** válasza:
100%
Egyetértek. Régen még jók voltak de a mostani számok...
2012. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Mirigyesek csak más szöveget írnak ismert dalokra, és azokat a változatokat jól adják elő. És szerintem az Előkelő idegen királyság!! De hadd parodizáljanak már, és ők ezt tudják!! Bár talán előfordult már, hogy egy paródiával túlzásba estek, az csalódás volt, de hadd csinálják, ha ez őket boldoggá teszi, mert amúgy szeretem őket is, csak ne csináljanak bántó paródiát meg átírásokat! Szerintem amúgy jól csinálják, amit csináltak, ez a Szívós szemű Márta engem megmosolyogtatott:)
2012. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Ja és hallgass mást!!:)
2012. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Viszavonok mindent az ihm féle majka belehalok mindent visz
2012. okt. 27. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
XD :))
2012. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az IHM paródiák mindig sokkal jobbak, mint az eredeti számok. (Jó, helyesbítek, van egy-két kivétel, de amúgy 97%-ban jobbak a paródiák.)


Az Ihm újabb paródiáit kicsit már laposabbnak érzem a régiekhez képest, de azért még mindig élvezhetőek.


IHM forever!

2017. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az IHM paródiák mindig sokkal jobbak, mint az eredeti számok. Alap igazság.
2019. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!