Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a Gangnam...

Mi a véleményed a Gangnam Style-ról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 10:57
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. szept. 30. 10:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy darabig ez lesz a divat,egyszer-kétszer vicces de többet nem kérek belőle:)
2012. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eredeti youtubes video: http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0


Amúgy tegnap előtt reggel mégcsak 298millióvolt .. mostmer 320 kicsit durva..

2012. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor először láttam, hát... Minden emberi méltóságomat a sárba dobva mondom: "tetszett" (akkor még nem tudtam, hogy mennyire játszik közbe a "weird" faktor, most már tudom: 99 százalékban). Aztán harmadjára már unalmas volt, negyedjére meg már végképp... Aztán mentem vissza valami értelmeset hallgatni (értsd, meghallgattam néhány LP számot... több ezredjére... tudom, beteges vagyok, de ez van).

Majd megunják... Aztán meg csak Ázsiában fognak rá emlékezni, jöhet az új divatf.os,

2012. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam koreai zenét hallgatni PSY-t is ismertem. Kicsit meglepett a klip, de zene is és a video is tetszett. De azavr, hogy most ennyire felkapták.
2012. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
először nem tetszett, és bár több, mint egy éve k-pop-ot hallgatok, Psy-t sem ismertem. végül mégegyszer megnéztem, és meggyőzött. de azért, nem ez a legjobb száma, nekem a 'Korea' jobban tetszik.
2012. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!