Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Gangnam Style néven futó számról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az én véleményem: Az ilyen számok hamar eltűnnek pl.:Michel Teló.Ai se eu te pego...ezt is mennyire felkapták...aztán mi lett belőle? egy hét alatt a youtyubon 3-mal nőtt a nézzettsége. Tehát megy ez is a sülllyesztőbe. Szerintem a Gangnam style-nak ugyanez lesz a sorsa...

Ott vannak azok a zenék, amit máig énekelnek sokan, sose tűntek el, és jó ideig nem is fognak. Most mondok egy példát: AC/DC - Highway to hell

Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre a Gangnam style-ról:)



#gyngnam style
2012. szept. 28. 22:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
50%
szerintem szánalmasan szar
2012. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Én még nem is hallottam róla, és ha csak ilyen divat pop sz.r akkor nem is érdekelne.. nem tudom ezekben mi a jó.. -.-"
2012. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
örülök, hogy valaki egyetért velem.
2012. szept. 28. 22:47
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
VAlószínűleg 2-3 hónap múlva már senki se fog emlékezni rá, amit nem is bánok, mert egy katasztrófa...
2012. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
63%

múltkor bent voltam az egyetemen a gépteremben, és aki leült mellém benyomta azt a fost és fülessel hallgatta

.....

2012. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
nekem tetszik.
2012. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát ha eltűnik, eltűnik. És?

Nem tartom nagyra az ilyen zenéket, ez tény, de poén a maga módján. :D

Nem kell mindennek örökéletűnek készülni, a popzenének pont valami ilyen a lényege, nem? :D A klasszikus, az klasszikus, és ennyi. Nem kell szerintem túlkomplikálni.

2012. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vicces bohóckodás de zenének nem nevezném.Utálom mikor így felkapnak egy tucat dalt és az egekig magasztalják!
2012. szept. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem hallottam még, de kb leszarom, h most milyen egy zene, ha tetszik akkor hallgatom.

Sajnos én nem vagyok olyan egyéniség, mint te, h csak akkor tetszik egy szám, ha azt mondják, h AC/DC, sőt, amíg el nem árulják, h az nem is tetszik.

Onnantól viszont, h kiderül, h AC/DC én leszek a legnagyobb fan!

Nem bírom az ilyen műembereket...

2012. szept. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 3x megnéztem youtube-on,jót mulattam rajta,de kb ennyi.Egy darabig ezt fogják nyomni a médiában,de majd elmúlik:)
2012. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!