Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek, ha nincs időm...

Mit tegyek, ha nincs időm gitározni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szeptember óta nincs időm gitározni. KRESZ órákra is járok, este 5-tól 8-ig van, ha hazajövök 8-kor, utána már nem gyakorolhatok, mert szüleim pihennek már, tesómmal közös szobánk van. Általában 3-ig suliban vagyok, hazajövök, eszek, tanulok, KRESZ órára megyek, vagy külön angolra/matekra. Van gyakorlatilag 2 órám gyakorolni, úgy, hogy közben egyek is, tanuljak is, fürödjek is. Tanárhoz se járok augusztus óta (külföldön voltam dolgozni), úgy volt, hogy ha hazajövök járok, de kezdetben nem volt pénz, most meg gyakorolni nincs időm rendesen. Olyan rosszul esik a "lelkemnek" hogy nem fejlődök meg ilyenek...ha tehetném, minden időmet a gitárral tölteném, de nem lehet, hogy napokig nem eszek.

Szüneteljek míg meglesz a jogsim, és utána kapcsoljak rá, vagy próbáljam nyúzni ahogy jut rá időm? Nem tudom, hogy melyik lenne a jobb..

Tényleg annyira elkeserítő, hogy nem jutok sehova. =(



2012. szept. 27. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj ne vinnyogj már. A kresz se tart örökké, NYILVÁN lesz mjad időd, nem halsz bele, ha egy ideig nem gitározol....
2012. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon hiányzik a gitár, akkor 8 után menj ki egy közeli parkba, ott gyakorolhatsz, és a szüleidet sem zavarod a pihenésben. Persze ez télen nem fog működni, de addigra gondolom végzel a kresz-szel
2012. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
talán még egy csajt is felszedsz a parkban, na akkor végképp nem lesz időd rá, de másra se :D
2012. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok..:D

Amúgy köszi a válaszokat!

2012. okt. 1. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
nem baj ettől még áll az előző válaszom :D
2012. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!