Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek lenne kedve egy albumkri...

Kinek lenne kedve egy albumkritikás fb oldalt vezetni velem?

Figyelt kérdés
Lényeg h legyen helyesírásod, jó fogalmazóképességed, és betöltött 16 életéved. :)

2012. szept. 24. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen stílusban?
2012. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bármilyenben :) leginkább mai könnyűzenére specializálódnak, Rihanna, Pitbull, One Direction. esetleg kpop. de széles stílusban, nem csak egyre koncentrálva, úgymint pop, r&b, rock stb. de lényeg h nem elvont zenekarokkal, előadókkal kéne foglalkozni hanem mindenki által ismertekkel keresettekkel.
2012. szept. 24. 16:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez engem erősen nem érint^^" :D
2012. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

talán a rock albumokhoz tudnék mit hozzáfűzni.. de engem a 'mai' menő zene nagyon de nagyon nem izgat...

rockba se olyan kritikát írnék, hogy hú de elcsezték... hanem aféle...vélemény nyilvánítás féle... tehát.. pl: ezt a dalt kicsit elszúrták.. nem illik a többi közé.. ésegyéb ugyanakkor a jó dolgokat is megemlíteném.

valahogy ígyképzeltem el. Az, hogy mennyi időm lenne rá jókérdés..

2012. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nos hát... szeretném ha a "munkánk" minél több emberhez eljutna, olyan stílusban, ami a legtöbb emberhez eljut, nemcsak egy adott stílus kedvelőihez.

Utolsó! Tudnál mndani az évben megjelent rock albumokat? én nem igazán... mert ugye 2008ig pl nem kéne visszanyúlni! Megoldható lenne h te csak rockkal foglalkozz, viszont akkor több ember kellene, ha csak ketten lennénk, a rockon kívül minden más rám hárulna...

2012. szept. 25. 06:49
 6/9 anonim ***** válasza:
tudnék én a mostani rock albumokról is írni.
2012. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos, tőlem oké. akk te rock.al foglalkoznál. ha bennevagy, még kereslek ezügyben :)
2012. szept. 25. 19:30
 8/9 anonim válasza:

én nagyon szívesen jönnék :D

de én csak dubstep albumokhoz, dubstephez értek

tehát én azokat "kritizálnám" :DD

2012. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklést de ebből most nem lesz semmi!

Sajnos nincs senki aki széles körben mozgolódna: pop, r&b, rap, country, mindenki csak egy stílust képvisel.

A lényeg meg h minél változatosabb, színesebb témában irjuk, nem csak ugyanabban.

2012. okt. 31. 05:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!