Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megtanít FS2004-ben...

Valaki megtanít FS2004-ben repülőt vezetni?

Figyelt kérdés
Próbálkozok, de nem megy. A Google-ban találtam egy gyorstalpalót, ugyanazokat csinálom, mégse tudom irányítani a gépet, átesik, lezuhan, stb. Ha valaki csak az ilyen alap dolgokra meg tudna tanítani, akkor annak nagyon örülnék.
2012. szept. 16. 12:43
 1/1 anonim válasza:
Így nehéz leírni, de egyébként youtube -on vannak tutorial videók, ha jól tudom magyar is. Ha mindig átesik, akkor repülj teljes gázon és az orrát pedig (a földre párhuzamosan) vízszintesnél egy picit feljebb tartsd. Ha átesik, akkor pedig hagyd, hogy zuhanva begyorsuljon, nyomd le az elejét, aztán húzd fel az orrát. Ez magasságtól is függ. Leszállásnál se vedd le teljesen a tolóerőt, ha a kerék érinti a talajt, akkor veheted le teljesen a gázt. (Joystick sokat segít, nem tudom, hogy azzal szoktál-e játszani.)
2012. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!