Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról? Ár/érték arány?

Figyelt kérdés

[link]


Márkával mi a helyzet?


2012. szept. 18. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem szeretem a Cortokat, inkább vennék Epi Standardot, vagy Vintage V100-ast
2012. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezek a kérdéseid nagyban fügnek attol, hogy milyen stílusú zenét akarsz játszani.

amúgy énse rajongok a cortokér

2012. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítólag jók a Cortok, én még nem próbáltam egyet sem. Jófajta gitárnak is tűnik, a faanyag is rendben. Én is ennyiért vettem egy Les Pault, egy Vintage V100-ast. Szerintem menj be egy nagyobb hangszer üzletbe és próbáld ki ebben az árkategóriában a Cort, Epiphone és Vintage hangszereket. Lehet, hogy Neked éppen a Cort fog bejönni. Én is ezt tettem, kipróbáltam őket, nekem a Vintage jött be, bár én Cortot nem próbáltam.
2012. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én személyes tapasztalatot még csak VX-2essel szereztem, de az nekem viszonylagos csalódás volt. Nyaka nem igazán kényelmes, magasabb érintőket annyira nem könnyű elérni (lehet, hogy a forma miatt), a gyári floyd nem igazán remekel úgy, ahogyan én szeretném, a hangja pedig csak az EMG miatt vállalható úgy ahogy.
2012. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!