Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Probléma van velem mert...

Probléma van velem mert szeretem Marilyn Mansont?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni a videóit.. és nagyon bejön a stílusa,meg a zenéje is!! nem vagyok hülye,nem akarok olyan lenni mint ő,egyáltalán nem erről van szó,egyszerűen tetszik! Anyám viszont hidegrázást kap már a nevétől is,és próbál eltiltani tőle... 13 éves lány vagyok.. de attól még,miért ne hallgathatnám.?:((

2012. szept. 18. 17:37
 1/7 chrishu ***** válasza:
Nem probléma. Amúgy kíváncsiságból: Anyud milyen zenét szeret?
2012. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez nem probléma, én is 12 éves korom óta imádom :) Anyukád majd megnyugszik, nem tilthat el, kénytelen lesz. Vallásos? Ha szeretnéd irhatsz privátot is és esetleg segíthetk valahogy. :)
2012. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne? Ha ez tetszik, akkor ez tetszik, nem tehetsz róla. Mondjuk az én szüleim is hasonlóképpen reagáltak mikor meghallották xD

Ha akarsz nekem is írhatsz privátot :)

15L

2012. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Anyám nem vallásos,egyáltalán nem.. szóval nem értem..:/ Írok az utcsó 2őnek privátot.:)
2012. szept. 21. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is annyi idősen kezdtem el hallgatni, mint te. :) Nincs veled semmi probléma, az én szüleim sem szeretik, hogy ilyen 'durva' zenét hallgatok, de nem tudnak velem mit kezdeni. :D
2012. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
énis hallgatom, de egy szót sem szólnak mert már megszokták hogy zúzosabb zenét hallgatok. bár nem látják az énekest de ha meglátnák tuti hogy így reagálnának nekem is. még attól is el akarnának tiltani ami tényleg nem Marlyn Manson :))
2012. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
oh nyugi én olyan 14 évesen kezdtem el hallgatni és nálam mindig üvölt a zene de mikor mansont kezdtem hallgatni nem tudtam eleinte leállni vele apum meg már aggodalmaskodott anyunak hogy hogy kéne leállítani a 'darabold fel anyudat' zenéről xĐĐ meghaltam mikor ezt mesélték xĐĐ am probléma még nincs de lehet belőle mert én pl mióta hallgatom elég sokat változtam... fekete lett a hajam nagy feketére festem a szemem full feketében járok sokszor meg rengeteg horrort nézek mert valamiért jó érzéssel tölt el:) meg sátánista lettem de az már nem csak manson miatt:)
2014. jan. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!