Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az mért van, h majdnem minden...

Az mért van, h majdnem minden csaj szereti Marilyn Mansont?

Figyelt kérdés

Mikor ez 1 embernek alig nevezhető "izé", na de ha azt nézzük amit zenei téren csinál akkor attól meg eldobom az agyam olyan szar...

Én pedig szeretem a metalt, rockot és egyéb társait, de amit ő csinál az 1ik se...szerintem szánalmas

És a sok nem mondok jelzőket v mégis hülye p*** meg jaaaj milyen jó meg izé. Meg, h ő rocker meg mekkora durva zenét hallgat....Komolyan felidegesít az ilyen sok "műanyag" emberke...



2012. szept. 12. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Majdnem minden csaj MMet hallgat? Valahogy nekem ez nem jött le...Ha nem akarod tovább idegesiteni magad, töröld ezt a kérdést, mert a Manson-fanok jól le fognak szólni... (

Én is szeretem egyébként Mansont, sok más metal mellett)


blabla9

2012. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 1112 ***** válasza:

Én nem tudok válaszolni a kérdésre, de előző!! MM az más!

http://www.youtube.com/watch?v=M1ENI6Qtc8o

2012. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Boccs, hogy nem ismertem ezt a sz.rt eddig :D Én akkor is MM-nek roviditem Marilyn Mansont.
2012. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 1112 ***** válasza:
Éntőlem :D
2012. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar az téged?? Ahhoz képest, hogy rockernek nevezed magad elég beszűkült látókörű vagy. Neked kéne a legjobban tudni ezt... Ha ő szereti miért ne hallgatná? Az csak a te véleményed, hogy szar! És igenis jó zenét csinál Manson, és őt becsülöm is valamire, mert egyszerű újságárusból, vagy miből lett sztár! Mondj egykét hírességet akit te szeretsz, mások arra mondják, hogy gagyi!

Engem meg az ilyen papírok kölykök idegesítenek fel amilyen te vagy! Gyökér...

/Ja, és én nem is vagyok egy Manson-fan.:)/

2012. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Manson egy nagyon jo tehetsegu ember, jó a zenéje , egészen fasza metál banda,másabb szokásokkal, mert szerinted nem hasonlit a tobbi bandára az egybol szar, gyerunk ítéld el azért mert nemtetszik neked, s amúgy sztem a csajoknak maximum5 %a ha hallgassa, te bizonyára azért mondod , mert ismersz max 4-5 csajt aki halgassa , de neked az minden csaj...........
2012. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nah kezdjük ott, h nem halgassa hanem hallgatja nem vagyok nyelvész meg ehhez hasonlók csak nygyon zavar (bocsi)


És engem nem az zavar igazából, h mennyire okádék zenét játszik hanem inkább az, hogy az ilyen divat rockerek vagy tököm tudja minek nevezik magukat ezt a sz**t hallgatva azt hiszik, h milyen kemények, h ők (új kifejezést tanultam) " MM"-et hallgatnak. Miközben én az ilyeneket eléggé lenézem na, de ez saját vélemény.

És nem kell félteni nem 4-5 csajt ismerek. És asszem ha jól emlékszem nem neveztem magam rockernek, de jól van. Amúgy lehet több bandát ismerek mint a bizonyos kommentelő ;) szal van hasonlítási alap :)

2012. szept. 13. 19:34
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az Első vagyok

Folytassuk ott hogy NA, nem pedig NAH. Nem tudom, hogy a bizonyos kommentelőt rám értetted-e, de itt van pár zenekar, amit szívesen hallgatok: RAMMSTEIN, Deathstars, Slayer, Motörhead, Moonspell, Suicide Silence, Mastadon, Dimmu Borgir, Biohazard, In Flames, Alice Cooper, Thy Antichrist, 1349, Black Inhale, Kript, Tsjuder, Arch Enemy, Burzum, Cradle of Filth, Pain, Ruoska, Sonata Arctica, Stratovarius, Sabaton, Nightwish, HIM, Ministry, Akercocke, Machine Head, remélem ennyi elég lesz. Nem értem miért kell azért, mert utálod a "divatrockereket" Marilyn Mansont teljesen lehúzni... És mi az hogy embernek alig nevezhető izé?? Állítom, hogy sokkal intelligensebb, mint te. Ha ezeken felhúzod magad, menj el idegorvoshoz, vagy nem tudom, de én a helyedben nem égetném magam a Gyakorikérdéseken.


blabla9

2012. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

blabla9


Én mondtam, h nem vagyok nyelvész :) csak az olyanok ba***nak fel mint pl: lessssz, ien meg ehhez hasonlók

és én is használok szlenget, de ami sok az sok... :)


És amiket írtál van jó néhány normális banda is amik tényleg fa**k. Persze van kakukktojás is és akkor megértem, h menson is belefér ;)

És azért "izé" mert ember ilyet nem csinál mint amiket ő most nem a zenére értem, elég sok dolgot olvastam, hallottam róla. Az ilyeneket feltűnési viszketegségben szenvedőknek látom ami= a szánalmassal nálam. Azt se tudja mit kezdjen magával. Talán Lady Gaga v mi a fa*nak hívják ő is hasonló és pont.

Amúgy nincs problem az idegeimmel köszi az aggodalmat ;)

GYK-n égetni magam?? azmiiiii xD hahahah

2012. szept. 13. 20:59
 10/19 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__26.. Itt a 8. válasz az enyém, olvasd el! Talán már nem fogod olyan baromnak gondolni Mansont :)
2012. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!