Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az mért van, h majdnem minden...

Az mért van, h majdnem minden csaj szereti Marilyn Mansont?

Figyelt kérdés

Mikor ez 1 embernek alig nevezhető "izé", na de ha azt nézzük amit zenei téren csinál akkor attól meg eldobom az agyam olyan szar...

Én pedig szeretem a metalt, rockot és egyéb társait, de amit ő csinál az 1ik se...szerintem szánalmas

És a sok nem mondok jelzőket v mégis hülye p*** meg jaaaj milyen jó meg izé. Meg, h ő rocker meg mekkora durva zenét hallgat....Komolyan felidegesít az ilyen sok "műanyag" emberke...



2012. szept. 12. 21:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Na most erre simán mondhatom azt, h te ezt honnan tudod?

Talán ő maga mondta neked v mi? Szal érted?


Én meg azt mondom, h minden hazugságnak van valami igazság alapja, nah jól van vissza olvasva a linked kommentjeit vannak itt olyanok amin jót szakadtam :)

Nem tudom én akkor se tudom hová tenni és inkább nem mondok rá jelzőket. Egyébként biztos igaza van, mert a sok birka a nyájból biztosan így figyel fel rá, de hát ez van.

Engem akkor is az ilyen kis pop csillagokra emlékeztet...

2012. szept. 13. 21:20
 12/19 anonim ***** válasza:
Én a "van valami oltári szexi kisugárzása" mondaton röhögtem :DDD Mert szerintem is nagyon ronda :D Mondjuk mostanában nem olyan visszataszító ( http://www.youtube.com/watch?v=P9UOHg8tLUE ) mint itt: [link]
2012. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hát igen többek között az is jó volt :)


Akkor mondanám, h biztos az ilyen kis 10en éves pi***k mondják ezt, de mostanában nem ez a tapasztalatom hanem olyan emberek szájából hallom, h ilyen jó meg olyan jó, h csak lesek :) Ezért is írtam ki a kérdést :)

2012. szept. 13. 21:48
 14/19 happyday ***** válasza:
A legtöbben nem is szeretik ezt a stílust,vagy a hasonlókat. Szerintem a kérdésed teljesen értelmetlen.Amúgy Marilyn Manson-rajongó vagyok (hahahamuhahhahhahaha!)
2012. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én rocker vagyok és szeretem Marilyn Mansont. Ha divat rocker lennék,titkon Fluort hallgatnék.

Tudod,azok a rockerek akik szeretik Mansont,nem feltétlenül "divatrockerek".

Nem képzelem be magamnak,hogy "húúú de nagy durva zenét hallgatok,ez aztán a rockerség!"

Tudod ez a szűklátókörűség ami pedig engem csinál ki. Amikor jön egy különc,mint Manson ,abban a pillanatban elítélik. Ilyen a legtöbb ember:meglátnak egy rockert vagy egy cyber goth-ot és abban a pillanatban szólnak be nekik ,hogy hogy néznek ki és mi a francot képzelnek.

Most komolyan. Álljunk be a sorba és váljunk eggyé a szürke tömeggel? Gondolkodjunk úgy mit ők és szóljuk le azt aki másabb??

Gondolkozz már egy kicsit.

A műrockerek pedig kinövik.Nekik most ez a jó. De legyen ez a legnagyobb gondod,hogy kinek milyen a stílusa és ki milyen zenét hallgat. Örülök ,hogy ez a legnagyobb problémád a világon,bárcsak nekem is ez lenne...


Üdv. :)

Death Angel

2012. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

14#

Igen valóban a stílusról fingjuk sincs csak meghallgatnak 1-2, de lehet sokat mondtam MM számot és hú kivannak akadva....

Én meg ha valamelyik bandának pl csak mittomén a 10 albumából 1et szeretek akkor nem mondom azt,h hú én mennyire szeretem őket meg milyen istenkirályok.

2012. szept. 14. 19:25
 17/19 A kérdező kommentje:

15#

Én nem mondtam azt, h mindenki aki MM-et hallgat divatrocker, csak a nagy részük (sok ilyet ismerek)

de akkor tisztelet a kivételnek amiből kevés van...


És semmi bajom a különcökkel sőt a pankok, gothok, metalosok, meg tök tudja még mik vannak, semmi bajom velük. Na itt azért kivételt képeznek az Emósok és fajtársaik...(róluk nem szeretnék beszélni) :D Sőt én is lesz@rtam(om) mikor azért bámulnak meg, mert úgy nézek ki ahogy. Csak azért látszik azon akinek van 1 bizonyos stílusa meg az is aki csak szenved, h figyeljenek rá!!

Akik meg 1ik nap rockerek a másik nap discosok na azokról szerintem mindenkinek meg van a véleménye...

És igen kicsit még mindig "szűklátókörű" vagyok zenei téren, de már hallgatok a fekete zajon kívül mást is de ez az alap ;)


Black Dragon ;)

2012. szept. 14. 19:39
 18/19 anonim ***** válasza:

Höhö...én is szeretem Mansont illetve magát a bandát is...

Nem sok embert ismerek a környezetemben akinek tetszik még, nemrég hallottam hogy mögöttem megszólták az MM pólómat "mekkora csicska, ez k*rvára nem menő" címmel....nos nem is azért hallgatom.

Elárulom minden albumukat-dalszövegüket ismerem ill. tudom és alig vártam hogy kijöjjön az új album, a frontember, MM könyvét is imádtam még egy verset is megtanultam 9-ben és felmondtam a tanárnak (5-öst adott rá :))

Van aki szerint emiatt h*lye vagyok, van aki gothnak tart, de nem vagyok az...xD

Egyébként inkább nem mondok semmit a popcsillagos dologra.

Most gimibe járok, lehet hogy elmúlik a "rocker korszak" de az nem, hogy szeretem az efféle zenét.

Szóval, ennyit akartam.

Helló!:)

2012. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Öcsém minden csaj szeretné mansont akk kajak lennének talán normális barátnőim xĐ ritkák akik szeretik:) idegesít... szerencsétlen az te vagy nyuszifül xĐ ha majd azt megcsinálod amit manson akkor elkezdhetünk dumálni... ő tehetség... ilyen embert többet nem találsz... egyéniség... érted?
2014. jan. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!