Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Külföldön is ugyanilyen...

Külföldön is ugyanilyen király a One dDirection ;) $$$$ mint nálunk?

Figyelt kérdés
Vagy ott nincsen ennyi anti ? mer ö akkor külföldön jobb lenne.

2012. szept. 11. 15:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
64%
Szar zenéidell arra menjél el -------->
2012. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Meg a helyesírásod, de az nagyon.
2012. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%
Te lánygyerek, lődd már le magad! Te biztos valami pattanásos kislány vagy akinek nincsenek barátai és egész nap itt lopja a napot, meg a többieket idegesíti! Segíts inkább anyukádnak, és akadj le erről a bandáról! Vagy szeresd felőlem, le se sz.rom mit csinálsz, de nem veszed észre, hogy folyton csak veszekedések vannak belőle? Amennyi időt ezeknek a b.ziknak a nézegetésével töltesz, azalatt, már fejleszthetted volna a helyesírási tudásodat!
2012. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező, egyem meg a szívedet, olvassál valami könyvet, menjél el futni, vagy valami, nem muszáj ám egyfolytában a gép előtt ülni!
2012. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Naaaa! Nem szidjuk más édesanyját semmilyen körülmények között!!! Akkor sem, ha éppen a One Direction a szíved csücske! Ez egyszerűen bunkóság! Egyébként meg a One Direction zenéje mindenhol ugyanolyan. A banda pedig külföldi, szóval most akkor csak én nem értem a kérdést?!
2012. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nekem sok barátnöm és ök mind directionerek és én is vaok és ssztem aki nem szereti az hüje.
2012. szept. 11. 19:59
 7/36 A kérdező kommentje:
Bocska az anyázásért csak utállom ha sziggyák a kedvencemet.
2012. szept. 11. 20:00
 8/36 A kérdező kommentje:
Rockerek kíméljenek!
2012. szept. 11. 20:16
 9/36 A kérdező kommentje:
rocker ....ok mejik szó nem volt érthetö?
2012. szept. 11. 20:17
 10/36 anonim ***** válasza:
81%
ne a rockereket szidd. ha te normálisabb érveket állíanál az mellé, hogy miért szereted őket semmi baj nem lenne. azért mert 'édik' nem kell, hogy imádjuk őket. mindenkinek más az ízlése. az egyik kérdésedhez írt egy directioner választ. ő teljesen normálisan elmondta a véleményét. amúgy, ha ennyire kedvenc, a stílusukat tudhatnád.
2012. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!